امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حقوق معوقه
مخاطب گرامی اطلاع ندارم تا چه میزان از قانون کار مطلعید اما پاسخ شما از نظر بنده به شرح ذیل بوده
- من بدون داشتن نامه عدم نیاز چگونه ثابت کنم که من به میل خودم شرکت را ترک نکرده ام بلکه شرکت به من گفته که دیگر نیا؟
شما باید همان لحضه که اعلان عدم نیاز شد چه بصورت کتبی یا شفاهی جهت شکایت به اداره کار بروید فرقی نمیکند چون همانگونه که قرارداد کار هم بصورت کتبی و هم شفاهی بوده اخراج یا عدم نیاز هم اینگونه بوده شما با توجه به سوابق بیمه ای نیازی به اثبات ندارید اینمورد مواردی است که کارفرما با ید اثبات کند
2 - یک ماه زمانی که برای بیمه بیکاری گذاشته اند چه می شود؟ من به این فکر میکنم که اگر نامه عدم نیاز را بدلیلی که بالا گفتم نتوانم در زمان یکماه بگیرم، بیمه بیکاری را از دست بدهم.
شما هنوز قدم اول را بر نداشته فکر آخرش را میکنید؟!!!!!! دوست گرامی اقدام شکایت شما دلیل بر زمان بوده چون ابتدا به دلیل بیکاری رسیدگی سپس به بیمه بیکاری زیرا وقتی هنوز موقعیت کاری شما از نظر اداره کار و یا کارفرما بصورت مکتوب محرز نشده یعنی شاغل هستید یا اخراج و غیره چه انتظاری دارید چون قانون کار از قوانین امری بوده ملاک اصولاً نظر اداره کار بوده و از زمان اعلان نظر اداره کار شما یکماه وقت دارید تا اقدامات لازمه را برای دریافت حقوق بیکاری انجام دهی هرچند مراحل دریافت این حقوق عملاً چندین ماه طول میکشد زیاد شکمتان را برای دریافت سریع حقوق بیکاری صابون نزنید گرفتن حقوق بیکاری دارای تشریفات خاص بوده یعنی ابتدا اثبات موقعیت شغلی که با شکایت شما مشخص شده سپس حقوق بیکاری از دولت حقوق بیکاری گرفتن صبر ایوب و نیازمند کفش آهنی بوده و اعصاب راحت چون دولت دست بگیر داره تا دست بده برای گرفتن بگیر و ببند و برای دادن بی تفاوتی فکر میکن شما دل خوش و فکر آزاد دارید که اینهمه سوال و تخیل میکنید چون فاصله بسیار است بین حرف تا عمل خدا به شما صبر عنایت بفرماید و خواهشمندم این دعا را هم برای بنده نا چیز بکنید ممنون از صبرتان
این نظر شخصی و برداشت بنده بوده شاید دوستان نظرات کاملتر ارائه نمایند
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
حقوق معوقه - توسط جهان بخش - ۲۹ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حقوق مستمری بعد از سربازی sajad564 9 8,594 ۲۰ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۶ : ۰۹
آخرین ارسال: sajad564
  حقوق متضرر از اجرای مزایده ملک مشاع غیرقابل افراز سهامی 3 8,117 ۲۹ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۱۴
آخرین ارسال: zavash
  درخواست طلاق با دریافت حق و حقوق و مهریه مددی 6 9,632 ۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  حقوق و تکالیف safaaa 1 3,423 ۱۲ تير ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۱۳
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  حقوق دریافتی daniyalkiyanmehr 2 4,265 ۱۶ ارديبهشت ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۱ : ۱۷
آخرین ارسال: daniyalkiyanmehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان