امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش مال غیر
سلام
زمستان سال 91 از طریق بنگاه آپارتمانی را از شخصی که صاحب آپارتمان معرفی شد خریدم وکدرهگیری توسط املاک داده شد و من آپارتمان را اجاره دادم ولی بعد متوجه شدم ورثه ای میباشد و بنگاه نیز بسته شده /در تاریخ مقرر محضر رفتم و برگه عدم حضور را گرفتم.کل بنا 12 واحدی است و همه ساکنین همین مشکل را دارند و ورثه با هم اختلاف دارند و پایان کار را نمیگیرند و از هم شکایت کرده اند . با توجه به اینکه بنده 2 سال ملک را اجاره داده ام در آینده چگونه میتوانم از انتقال سند به ورثه جلوگیری کنم ؟ در حال حاضر بهترین راه چیست؟ اگر از شخص فروشنده شکایت کنم چه حکمی در انتظار اوست؟
با تشکر از زحمات شما

(۲۳ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۳)مهران نوشته است: سلام
زمستان سال 91 از طریق بنگاه آپارتمانی را از شخصی که صاحب آپارتمان معرفی شد خریدم وکدرهگیری توسط املاک داده شد و من آپارتمان را اجاره دادم ولی بعد متوجه شدم ورثه ای میباشد و بنگاه نیز بسته شده /در تاریخ مقرر محضر رفتم و برگه عدم حضور را گرفتم.کل بنا 12 واحدی است و همه ساکنین همین مشکل را دارند و ورثه با هم اختلاف دارند و پایان کار را نمیگیرند و از هم شکایت کرده اند . با توجه به اینکه بنده 2 سال ملک را اجاره داده ام در آینده چگونه میتوانم از انتقال سند به ورثه جلوگیری کنم ؟ در حال حاضر بهترین راه چیست؟ اگر از شخص فروشنده شکایت کنم چه حکمی در انتظار اوست؟
با تشکر از زحمات شما

در ضمن از وراث 2 برادر دیگر نیز قولنامه را بعدها امضا کردند که یکی از آنها چند ماه پیش فوت کرده ولی مادر و دو خواهر دیگر امضا نمی کنند
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
فروش مال غیر - توسط مهران - ۲۳ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش زمین های اداری Hossein1 0 1,472 ۸ اسفند ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۲۳
آخرین ارسال: Hossein1
  فروش موتوسیکلت saeid1346 3 5,470 ۶ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۵ : ۲۳
آخرین ارسال: vakil
  فروش زمین شریکی siya 3 6,020 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  جرم خرید ، فروش و استفاده از saeid1346 5 7,140 ۹ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۰ : ۱۸
آخرین ارسال: saeid1346
  فروش ملک مشاعی غیر قابل تقسیم farzen 2 4,785 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان