امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مهريه و دادخواست طلاق زوجه
(۲۲ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۱۵)حکمت نوشته است: درتکمیل پاسخ
دوست عزیز فرمودید جلسه رسیدگی الزام به تمکین مورخ 92/09/01 برگزار شد اما به نظربنده اگر قاضی ظرف یک هفته وبیشترازیک ماه تاخیردرصدوررای نموده باشد مرتکب تخلف انتظامی بلکه جرم مستنکف ازرسیدگی شده است.
پیشنهاد میکنم برویددفتردادگاه شماره پرونده 16رقمی ورمز شخصی آنرا بگیرید تاباورود به پایانه قوه قضائیه مطمئن شوید قطعآ رای صادرشده اما به شما به علت شناخته نشدن درمحل ابلاغ نشده وقطعیت یافته است ضمن اینکه لف شدن پرونده نمیتواند دلیل بر رسیدگی توامان وکلی به پرونده ها بشدقاضی هم مجاز نیست بصورت کلی رای صادرنماید به اینصورت که خانم ....ملزم به تمکین.......آقای امید110 به طلاق وپرداخت نفقه محکوم شده اید

اینکه فرمودید ریسک نمیکنید تاییدتان میکنم
سلام
دوست عزیز هرچند بنده عرض کردم ازاینکه ریسک نمی کنید تائیدتان میکنم اما دیروز درشرایطی بودم که بدون استناد به مواد قانونی پاسخ شمارادادم علی ایحال با فرصت پیش امده با استناد به ماده 15قانون آئین دادرسی کیفری پاسخ حضورتان ایفاد میگردد .
حال مخیرهستید طبق رای خوداقدام یااینکه طبق قانون رفتارنمائید.
ماده 15 : درصورتي كه كسي محكمه حقوق راابتدامرجع دعوي خصوصي خودقرار دادديگردعوي مزبوردرمحكمه جزاپذيرفته نمي شود.
موفق باشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
درخواست مهريه و دادخواست طلاق زوجه - توسط omid110 - ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۵ : ۰۹

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رجوع به مابذل در طلاق توافقی hamed- 1 8,608 ۲۶ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۸ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  طلاق از جانب زن ناشزه Omidalipoor 1 5,342 ۲۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۷ : ۱۸
آخرین ارسال: Omidalipoor
  رد درخواست به علت شکایت خارج از مهلت از رأی داور sarv123 2 6,804 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  تقديم دادخواست عليه ورثه مستاجر كه نام آنها را نميدانم بابك 1 4,001 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  درخواست هزینه های دادرسی و... بعد از صدور حکم (درخواست در دادخواست ا soooot 0 7,147 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
آخرین ارسال: soooot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان