امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای فشار زیاد به خوانده در دادخواست
حرف شما درسته که قرارداد امضا شده ندارم

ولی نامه از طرف کارفرما دارم در ارتباط با سندیت قرارداد (در متن نامه کلا در مورد قرارداد صحبت شده و مشخص کرده قرارداد فلان در ارتباط با موضو فلان)به هر حال در طی یک مدت زمانی تماس های تلفنی و نامه های تبادل شده از طریق پست چک هایی که از کارفرما دریافت کردم از طریق پست همه دلالت بر وجود یه چیزی بوده دیگه

موارد زیر از مستندات من هست

کارفرما تعهد داده که مبالغ رو طی زمان بندی بده به ما گذاشته 20 روز بعد داده ما هم کار رو متوقف کردیم

یکسری تغییراتی داده که یک عالمه کش داده و زمان رو گذرونده

تمام موارد مستنداتم کامل هست و مشکلی نیست - الان مشکل امضا قرارداد رو دارم که اینم راهنمایی میخوام چجوری حل کنم که باقی کارها انجام بشه

متاسفانه کارفرما در حال حاضر محصول من رو به نصف پول گرفته و داره استفاده می کنه و منم دستم به هیچ جا بند نیست و موندم..... فقط اینکه زیر قرارداد امضا نداره خوب نمیشه کل موضوع رو گذاشت کنار بحث سر 5-تا6 میلیون پول هست
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
راهنمایی برای فشار زیاد به خوانده در دادخواست - توسط mehdiops - ۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۱ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ضرورت و نحوه اخد مجوز برای آموزش آنلاین mohsenkeshavarzi 2 350 ۳۱ ارديبهشت ، ۱۴۰۱, ساعت --> ۵۴ : ۲۱
آخرین ارسال: mastaneh.amini
  محاکم مالیاتی برای اعضای هییت مدیره Ahmadi 3 7,833 ۱۵ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۴ : ۲۱
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان