امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای فشار زیاد به خوانده در دادخواست
قرارداد رو پیوست کردم

مشکل اینجاست که طبق زمانی که باید کار رو تحویل میدادیم انجام نشده

زمانی که کار تمام شد چند روز بعدش درخواست مبلغ رو دادم و تو نامه ام نوشتم
با توجه به اتمام کار لطفا تسویه حساب کنید .البته تنها این نامه به صورت ایمیل و نامه های قبلی تنها پست شده که متاسفانه کارفرما داره از اون نامه سوء استفاده می کنه و تاریخ اون نامه رو ملاک تاریخ اتمام کار تلقی میکنه

موضوعی که باعث گذشت زمان و دیر رسوندن کار شده :مواردی هست که به عنوان اشکال وارد کردن و این اشکالات به کرار به صورت ایمیل ارسال شده و فاضله هم بینش هست

و در یک فایل جامع ارسال نشده به طور مثال حدود 1ماه هر 5 روز یک بار اصلاحیه ایمیل شده و از زمانی که باید کار تحویل داده میشده طبق تاریخ قرارداد خیلی گذشته
کارفرما این موضوع رو می دونسته و لحاط کرده بوده ولی موقع دادن پول یه دفه تمام حرفهاش رو پس گرفته

و یک موضوع دیگه ای که هست زمانی که کار رو کامل شده موارد قرارداد رو ایمیل کردم چیزهایی که تو قرارداد بوده ولی نامه رسمی اون زمان نزدم
با صحبتی که با کارفرما داشتم مبنی بر اینکه قرار شد تمام اصلاحات انجام شد من نامه بزنم و هزینه اونها هم حساب بشه

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   gharardad .docx (اندازه: 23.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 2)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
راهنمایی برای فشار زیاد به خوانده در دادخواست - توسط mehdiops - ۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۱ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ضرورت و نحوه اخد مجوز برای آموزش آنلاین mohsenkeshavarzi 2 349 ۳۱ ارديبهشت ، ۱۴۰۱, ساعت --> ۵۴ : ۲۱
آخرین ارسال: mastaneh.amini
  محاکم مالیاتی برای اعضای هییت مدیره Ahmadi 3 7,833 ۱۵ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۴ : ۲۱
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان