امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت 5 ماه پس از تصادف
سلام ، خسته نباشید

بنده 5 ماه پیش یک تصادف داشتم

من راننده نیسان بودم ،در یک جاده بارانی یک موتور روبروی من تعادلشو از دست میده ، من برای این که به موتور نخورم انحراف به چب کردم و با یک پیکان وانت از روبرو تصادف کردم

یکی از راکبین موتور آسیب جزئی دید

راکب موتور زیر سن قانونی ، بدون گواهینامه ، در جاده خارج از شهر بدون بیمه

در کروکی تصادف ، افسر راهنمایی رانندگی شرایط رو همونطور که در بالاگفتم ذکر کرد و برای من نوشت عدم رعایت فاصله قانونی

در دادگاه

راکب موتور ادعا داشت که 1- آسیب جدی گردنی دیده (که البته نتونست مدرکی از پزشکی قانونی ارائه بده ) 2- و ادعا داشت که من از پشت با موتورش برخورد کردم

قاضی با توجه به توضیحات بنده و راننده پیکان و کروکی تصادف ادعای ایشون رو قبول نکرد و حکم داد که در زمین خوردن موتور من مقصر نبودم و در تصادف با پیکان 50 درصد من و 50 درصد موتور مقصر است

خسارت پیکان 3 میلیون براورد شد و 1/5 میلیون آن را بیمه من داد

حالا بعد از گذشت 5 ماه امروز متوجه شدم راننده پیکان که نتونسته باقی مانده خسارتش رو از موتور سوار بگیره به همراه موتور سوار از من شکایت کردند

میخواستم بدونم با این شرایط من باید چیکار کنم ، 1 ماه دیگه دادگاه برگزار میشه و آیا امکان داره که حکم برگرده و من مقصر اعلام بشم؟ اگر اینطور بشه باقی مونده خسارت رو بیمه من میده؟

یا اصلا جای نگرانی هست یا خیر ؟ برای دادگاه باید چه چیزی آماده کنم ، اصلا اگر شرکت نکنم بهتر نیست؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
شکایت 5 ماه پس از تصادف - توسط bingo - ۲۸ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۹ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شکایت خلع ید pedram134679 1 800 ۲۰ تير ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۱۸ : ۲۰
آخرین ارسال: Hamed-babaei
  مراحل رسیدگی به تصادف جرحی zohamasadi 2 3,945 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۲
آخرین ارسال: zohamasadi
  اعتراض به کروکی تصادف unnamed 3 22,518 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۵ : ۱۶
آخرین ارسال: amir877
  تصادف جرحی سارا راشدی 3 5,112 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۵ : ۰۳
آخرین ارسال: vakil
  اعتراض به کروکی تصادف بعد از 2 ماه پرسشگر 4 9,593 ۲ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان