امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمائي
باسلام و احترام فرآوان
خدمت شما عرض كنم در فروردين ماه سال 91 پدراينجانب بهمراه زن بابايم شكايتي را برعليه من و همسرم به اتهام آتش سوزي منزل پدرم در يكي از شهرستانها مطرح مي نمايند . شكات هيچ گونه دليلي برعليه اينجانب نداشتند حتي شهودي را معرفي كردند كه همگي در دادگاه اعلام كردند كه بنده را كسي نديده . من هم در اولين روز جلسه دادگاه اعلام كردم كه در آن روز بنده در محل سكونت خود در تهران مهمان داشتم و حاضرم به عنوان شهود معرفي نمايم كه اين كار صورت گرفت و شهود اينجانب در جلسه رسيدگي ضمن اداي سوگند اعلام نمودند كه ما مهمان اين آقا بوديم و ايشان تماما" در منزل حضور داشتند لذا قاضي نتوانسته بود قرار مناسب صادر كند در نهايت شكات دليلي ديگري را ارائه نمودند كه چون در همان روز در ساعت 2 در تهران ما را مورد ضرب و شتم قرار داده و مارا تهديد كردند ودر همان روز هم در ساعت 11/5 شب اقدام به آتش سوزي نموده اند لازم به ذكر است در اين خصوص در دادگاه تهران بابت اين پرونده قرارمنع تعقيب صادر شد . علي يحال قاضي بعد از گذشت نزديك به دوسال اقدام به صدور راي برائت مي نمايد . حال شكات وكيل گرفته اند و درخواست تجديد نظر خواهي نموده اند مي خواستم بدانم من بايد چكار كنم آيا با توجه به اين دلايلي كه عرض كردم شهود معرفي كردم و دلايل شكات فقط واهي و ادعا بوده وكيل روي چه دليلي اين پرونده را قبول كرده ديگر به چه چيزي ميتواند استناد كند ممكن است مشگلي برايم بوجود بيايد . لازم به ذكر است بنده حكم زندان زن بابايم را نيز دارم كه درواقع شكايت من قبل از شكايت اين خانم بوده و اين خانم با طرح اين شكايت قصد فشار و دست اندازي و انصراف من از شكايتم را داشته و تا به امروز نتوانستم شاكيه را جلب نمايم آيا اين ميتواند دليلي براي وكيل باشد كه دادگاه تجديد نظر دادنامه را نقض كند ايا بايد بروم وكيل بگيرم . ممنون از راهنماي شما دوستان . سئوالي بود در خدمتم
ضمنا" دادگاه شهرستان مورد نظر بخش مي باشد كه تا به امروز قرار صادر نشده چون بازپرسي ندارد و فقط دادگاه دارد درواقع مراحل مقدماتي و رسيدگي توسط رئيس دادگاه
(شعبه) انجام مي گيرد .
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
راهنمائي - توسط omid52 - ۲۷ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۰ : ۱۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question راهنمائي omid52 3 5,698 ۱ مرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  راهنمائي omid52 1 3,728 ۵ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۲ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان