امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری در خصوص اصلاح عنوان شغلی نزد تامین اجتماعی
با سلام
بنده مدت 17 سال در یک شرکت مشغول بکار بودم که از ابتدا با وجودی که شغل بنده جز مشاغل سخت و زیان اور بوده است و دارای تخصص و مدرک دانشگاهی در این شغل بودم در لیست بیمه تامین اجتماعی بعنوان کارگر ساده توسط کارفرما بیان شده و با این عنوان برای بنده بیمه رد شده است از طریق اداره کار شکایت نموده هیت به نفع بنده رای صادر کرد و کار فرما را موظف به اصلاح عنوان شغلی بنده نزد تامین اجتماعیی نمود حال میخواستم بدانم چگونه بایستی پیگیر این مسئله بوده تا بتوانم نزد بیمه عنوان شغل خود را در این 17 سال اصلاح و درست کنم ممنونم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
کمک فوری در خصوص اصلاح عنوان شغلی نزد تامین اجتماعی - توسط KIMIA2005 - ۱۹ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۷ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان sh4hrooz 4 5,928 ۴ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۶
آخرین ارسال: masoudfn
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  در خصوص تبصره ماده 452 قانون مجازات اسلامی tyrant 1 5,504 ۲۰ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۱۱ : ۱۹
آخرین ارسال: tyrant
  اصلاح عنوان شغلی از کارگر به تلمبه چی پمپ بنزین alijahangiri 8 14,790 ۲۵ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۸ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب
  درخواست راهنمایی در خصوص دریافت دیه ghoshiry 27 30,829 ۳ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۴ : ۱۱
آخرین ارسال: ghoshiry

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان