امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهشا فوری راهنمائی کنید
سلام
در مورد اداره کار است لطفا چند لحظه به مطالب نوشته شده را مطالعه فرمائید باتشکر
یکی از دوستان اینجانب چند سال پیش برای عمویش کار میکرد اما به دلیل فامیل بودند قرار دادی نبسته بودند و این دوست من هم حقوقی را دریافت نکرد زیرا عمویش به بدلیل فامیل بودن و رو دروایسی داشتن میگفت بعدا پرداخت میکنم و من تو را بیمه کردم

تا اینکه یک سال قبل دوستم متوجه شد حتا پول بیمه را نداده و او را بیمه نکرده است و همین باعث مشکلاتی شد

تا اینکه دوستم چند وقت قبل به اداره کار شکایت کرد و گفت قرار داد شفاهی بوده است اما شعبه دادرسی در نوبت اول اصلا برخورد خوبی با این دوستم نداشت و انگار اصلا طرف کارفرما بود در نوبت دوم هم از نوبت اول بدتر و اصلا برخورد خوبی نداشت و احتمالا به حل اختلاف خواهند رسید

نکته بسیار مهم

( در نوبت اول عموی دوستم در نامه ای که ارائه کرد نوشته بود که ایشان را چند سال قبل بنا به در خواست پدرش بیمه کرده بودم و خودم اعتراف میکنم )

و اداره بیمه هم رفتیم و گفت اصلا بیمه نشدی

که این خودش مهمترین اعترافی بوده عمویش کرده است اما شعبه دادرسی گفت ایشان بعدا گفته بودند که اشتباه کرده بودن و حواسشان نبوده

به آنها گفتیم این بزرگترین مدرک است که خودش اعتراف کرده و همین دروغ عمویش باعث شد که چند سال پیش او مجانی کار کند اما قبول نکردند

حال از شما خواهشمند است بفرمائید چه کنیم چکار کنیم که دوستم بحقش برسد

ممنون
خداحافظ
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
خواهشا فوری راهنمائی کنید - توسط rezagood - ۱۹ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۴ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  [برش] چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید shilanaseri 0 3,503 ۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۴ : ۰۸
آخرین ارسال: shilanaseri
  چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید omid1362 8 9,785 ۱ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۲۲
آخرین ارسال: omid1362
  لطفا راهنمایی کنید Mazda_dalvandi 5 8,227 ۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۰۱
آخرین ارسال: کامیاب
  لطفا کمکم کنید سید کاظم موسوی 11 11,986 ۲۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۱ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان