امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خارج از بافت شهری
برادر محترم بنده از بیان شما برداشت نموده که ناراحت شدید و همچنین اگر کمی مداقعه بفرمائید جواب سوال شما را هم دادم با این توصیف که شما ناراحت نباشید این درگیریهای ادارات دولتی و شکایات نه از سر دلسوزی به طبیعت بوده از طرف نهادهای دولتی بلکه راهکاری برای کسب در آمد به مرگ میگیرند تا به تب راضی شوید و در آخر جریمه و کسب در آمد و منافع هم برای دولت و هم برای کارمندان دولت پس دوست عزیز بنده هم نظر و عقیده درونی خود را بیان نمودم و هم راهکارهای مربوط به امور شما یعنی ناراحت نباشید در کشور ما فکر و ذکر و دین دولتمردان شده پول و در آمد برای دولت و از این گذر انتفاع شخصی کارکنان دولت و کارچاقکنهای آنها پس دوست گرامی بیانات بنده هم بیان چگونگی حل مشکل شما و هم در دل شخصی بوده لذا بنده بچه روستاهای اطراف تهران بوده و شاهد چگونگی از بین بردن باغات با عنواوین مختلف مانند نبود آب نبود کارگر نبود هوای مناسب نبود خاک کناسب و یا نبود صرفه قتصادی و غیره لذا بنده هم ذاتاً و هم عملاً آشنا به اینگونه موارد بوده و هستم لذا مجدداً بیان میکنم امیدوارم بیانات بنده را حمل بر بی احترامی یا کاسه داغتر از آش شدن و یا موارد دیگر ندانید زیرا همانگونه که بیان فرموده و خوانده اید پاسخهای بنده نسبت به سوالات مطروحه هم جنبه حقوقی و هم جنبه شرعی و هم جنبه شخصی بوده و همانگونه که مستحضرید صریح و در آخر بیان میکنم این نظر و برداشت شخصی بنده بوده من به شخصه کلیه کاربران را به چشم دوست و برادر و خواهر خود میبینم و هرگونه بیانات بنده از سر عشق به کاربران و از سر دلسوزی و کمک بوده تا شاید این بضاعت علمی اندک بنده راه گشا و حداقل کمک به حل مشکلات دوستان باشد لذا از بیانات حضرتعالی سپاسگذارم امیدوارم بیاناتم کمک به صبر در حل مشکل شما نماید چون قانون در مورد شما حکم به برگشت به حالت پیشین و جلوگیری از ساخت و ساز تحت هر عنوان بوده ولی چون کلیه هم و غم دولت ایجاد در آمد بوده به هر بهائی حتی تاراج منابع ملی همانگونه که در اطراف تهران و یا اطراف اکثریت مراکز استان قابل روئیت است لذا همانگونه که قبلاً کفتم فکرش را نکنید حتماً همان مراجع دولتی توسط دلالهایشان به شما خبر خواهند دادکه مشکل شما با پول حل خواهد شد ممنون از صبر و حوصله شما و دیگر خوانندگان
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
خارج از بافت شهری - توسط پیروز - ۹ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۴ : ۲۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تسهیلات بافت های فرسوده zzzfffhhh 0 1,102 ۲۰ خرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۰ : ۱۸
آخرین ارسال: zzzfffhhh
  تفاوت سند زمین شهری با منگوله دار چیه؟ mg_mahyar 4 9,502 ۱۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان