امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارک کردن دو خودرو در یک واحد پارکینگ !؟
سلام به همه دوستان عزیز .
سال نو بر همتون مبارک ...

دوستان مدتیه که یه مسئله ساده و خنده دار برای ما پیش اومده که البته باید حل بشه .
دوستان آپارتمان ما دو کله هست ... 4 واحد داره و 3 پارکینگ و دو درب ورودی پارکینگ در شمال و جنوب آپارتمان ... دو واحد از پارکینگ ها برای ماست و پارکینگ دیگر برای همسایه دیگر مون ... چینش پارکینگها به این صورته که دو پارکینگ ما در قسمت شمالی ملک قرار دارد و پارکینگ همسایمون در قسمت جنوبی ملک قرار دارد ( روبرو حیاط مشاع و درب ورودی جنوبی ) .
حالا مدتیه که این همسایمون دوتا ماشین گرفته و هر دو تا شو میخواد در اون یدونه واحد پارکینگ اش جا بده و وقتی که بهش اعتراض میکنیم که شما یک پارکینگ بیشتر ندارید در جواب میگوید که مساحت پارکینگ من 11 متر هست و من میتونم در این مساحت هر کاری میخوام بکنم و بقیه ماشین دوم هم در حیاط مشاعی قرار میگیره و در اون حیاط من هم حق دارم ...

از اونجا که خانواده ما اهل مشاجره و بحث ها بیهوده نیست از شما حقوقدانان محترم تقاضا راهنمایی در این زمینه را دارم و ممنون میشم به سوالاتم پاسخ دهید :

1 - آیا کسی میتونه در یک واحد پارکینگ بیش از یک خودرو پارک کند ؟
2 - آیا موتور سیکلت و دوچرخه در قانون جز وسائل نقلیه به حساب می آیند و آنها را می توان در محیط مشاعی پارک کرد ؟
3- کسی که یک واحد پارکینگ دارد آیا میتواند یک خودرو و موتور سیکلت و دوچرخه را در محیط پارکینگ خود همزمان پارک کند ؟
4 - مساله دیگری که به وجود اومده این هست که این همسایه ما وقتی اعتراض ما رو دید در پاسخ ، برای اینکه حرفی زده باشه گفت من هم میرم یه انباری در قسمت پارکینگ خودم ایجاد میکنم ... با توجه به اینکه آپارتمان ما فاقد انباری هست و در سند هیچ یک از واحدها هم انباری قید نشده ... آیا این شخص حق داره برای خود یک انباری بسازه ( چه در محدوده پارکینگ اش چه در فضا مشاعی ... میتونه از شهرداری جواز این کار رو بگیره ( بدون رضایت ما ؟ ) ) ؟ .
5 - در آخر با توجه به تجربیات دوستان کلا چه کار کنیم که این مسئله به بهترین شکل ممکن حل بشه .

خدا خیرتون بده Shy @

پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
پارک کردن دو خودرو در یک واحد پارکینگ !؟ - توسط h_dev - ۲ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۶ : ۰۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به نرخ روز حساب کردن وجه (در ستون خواسه دادخواست) چنگیزوند 12 507 ۲۱ آبان ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۳ : ۱۳
آخرین ارسال: چنگیزوند
Sad مشکلات فروش واحد مسکونی pcmarket 6 8,653 ۷ شهريور ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۵ : ۱۴
آخرین ارسال: site2017
  توقيف خودرو به دليل مزاحمت ya30n 4 8,762 ۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۷ : ۰۹
آخرین ارسال: ya30n
  در اختیار قرار دادن پارکینگ و کلید آپارتمان به غیر ؟ h_dev 1 5,693 ۲۷ آذر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۷ : ۱۰
آخرین ارسال: حکمت
  آیا میشه برای متوقف کردن بی جهت کار ساخت وساز مسکن ادعا خسارت کرد ؟ h_dev 4 7,661 ۲۷ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۶ : ۰۰
آخرین ارسال: h_dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان