امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موردی که برایش قانونی نیست
سلام
استاد نظر شما کاملا صحیح بوده و بنده نیز ضمانت اجرا در عقد موقت را عرض کردم که امکان دارد زن ناشزه شده و تا اتمام مدت عقد بر نشوز خود استمرار ورزیده و مهریه ی خود را نیز وصول نماید در نتیجه چیزی که مهم است کلاهیست که به سر مرد میرود

در خصوص توسل زوجه به شرط مثلا بند۱۲ که فرمودید این امر برای زوجه متصور نیست باید خدمتتان عارض شوم این مورد اتفاق افتاده و رای اصراری نیز وجود دارد
ضمنا بنده نیز با نظر حضرتعالی موافق هستم و میدانم که شروط ناظر به حالت عادی است اما دادگاه قم در موضوع فوق الذکر رای به نفع زوجه داده و در رای آورده که وکالت زوجه مطلق بوده و زن در هر شرایط وحتی زمانی که خود مسبب تعدد زوجات زوج باشدباز میتواندبه شرط متوسل شده و تقاضای طلاق خود را از دادگاه بخواهد(مهم این است که شرط محقق شده) و تجدید نظر و حتی دیوان نیز تایید نموده!!!
این پرونده برای من خیلی جالب بود و غیر قابل انتظار!
اگر عین رای را بخوهید میتوانم همینجا طرح نمایم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
موردی که برایش قانونی نیست - توسط مـــدافـــع عـــدالـــت - ۱۴ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۷ : ۰۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهكار قانونی در وضعیت موجود بعد از اثبات حجر افراد smsalehimazandarani@gmail.com 1 4,005 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۷ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 4 6,880 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۱۴
آخرین ارسال: saman.sistan
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 1 3,983 ۲۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۰۸
آخرین ارسال: کامیاب
  پارکینگ کاملا قانونی دارم ولی کس دیگه ماشین می ندازه توش ؟ peymanan 1 5,436 ۲۰ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۲
آخرین ارسال: حکمت
  تشریح چند مواد قانونی hamid79 1 3,716 ۲۴ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۲ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان