امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط ضمن عقد
سلام
1-دوست عزیزبه جنابعالی تبریک میگویم که درشروع زندگی به فکرفرزندان خودهستید ازاینکه فرمودید پزشک هستید این را اطلاع داشته باشد درحرفه حقوق نظرپزشک بر قاضی ازباب طریقت است نه موضوعیت به عبارتی قاضی میتواندنظرپزشک(کارشناس)را چنانچه بااوضاع واحوال قضیه مطابقت نداشته باشدنپذیرد
2-قطعا من و همسرم بدنبال یک زندگی برد-برد هستیم
معنی برد-برد را بنده متوجه نشدم آیا منظورتان پرنده-پرنده است یا تخته -تخته چون بنده اشراف بر زبان انگلیسی دارم مدتی هم درخارج ازکشورتحصیل کرده اما منظورشمارامتوجه نشدم
3-مزیدآگاهی استناد به مثالی مینمایم
روزی شخصی میخواست ازدواج کند به خودش گفت اگرمن ازدواج کنم خداوند به من فرزندی دهداسمش راحسنی میگذارم حسنی به مدرسه برود بچه ها اورا بزنند چه بکنم و..........الخ درصورتی که نه ازدواجی درکاربوده ونه حسنی که به مدرسه رفته باشد ومورد ضرب وجرح قرارگرفته باشدبلکه رائیده تخیلات بوده است
مثال دیگری دارم که اوائل زندگی خانه پدرزن میرویم مرغ زیرپلو برامون میاره بامرورزمان تبدیل به آبگوشت ودرنهایت اشکنه خواهد شد روز اول خواستگاری رسم است میگویند پسرمان را به غلامی قبول میکنید خانواده عروس خانم هم زوجه را به کنبزی معرفی میکنند اما با کوچکترین اختلافی توهین ها نسبت به خانواده شروع میشود اگرگذری به دادگاه های خانواده داشته باشید متوجه منظورم خواهید شد
درنهایت از پاسخ های دوستانم سپاسگزارم ،بنده درمقابل یک پزشک نمیتوانم پاسخ حقوقی مبتنی برنظریه پزشکی بدهم چون درهیچ یک ازقوانین چنین موضوعی پیش بینی نشده شاید دوستانم بتوانند
موفق وپیروز باشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
شرایط ضمن عقد - توسط farzad781 - ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۴ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  شرایط پرداخت نکردن مهریه talaunicurn 0 1,409 ۴ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۳
آخرین ارسال: talaunicurn
  [برش] شرایط ضمن عقد پري123 0 3,009 ۳۰ فروردين ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۹ : ۰۹
آخرین ارسال: پري123