امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مورد عجیب در بازپرسی پرونده...انتقال پرونده به دادستانی تهران
سلام به همگی

اینجانب با یک نفر بر سر انجام پروژه ای شریک بودیم و بعد از یکسال فهمیدم که شریک اینجانب از بنده مبلغ 50 میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

برای دادخواهی و شکایت به دادسرای جشنواره رفتم و پرونده از طریق کلانتری 136 فرجام و معاونت ارجاع به بازپرسی ارجاع شد اما در اقدامی عجیب بازپرس پرونده قبل از اینکه صحبتهای من را بشنود یا از متهم بازجویی کند پرونده ام را به دادستانی استان تهران فرستاده است.

من چندین بار برای موضوعات مختلف در دادسراهای مختلف تشکیل پرونده دادم ولی هرگز پرونده ام به دادستانی استان تهران نرفته بود...

متهم قبلا بمن گفته بود که سر شکایت شخصی دیگر از وی به مدت 45 روز در زندان اوین بازداشت بوده و یکی دو فقره هم سابقه نزاع و درگیری شدید (( شکستن شیشه های اداره و مقاومت موقع جلب )) داشته که متاسفانه من بعد از شراکت اینها را فهمیدم...از طرفی شنیده ام برای قرار بازداشت موقت باید پرونده نزد دادستانی برود...آیا ممکن است برای پرونده من نیز به اتهام کلاهبرداری قرار بازداشت موقت برای متهم صادر شود..؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مورد عجیب در بازپرسی پرونده...انتقال پرونده به دادستانی تهران - توسط robert - ۹ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۳ : ۱۴

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرتون در این مورد .. !؟ h_dev 2 4,674 ۴ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۵۶ : ۰۷
آخرین ارسال: arazco
  انچه در مورد داوری حقوقی باید بدانیم arazco 0 105 ۱ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۱ : ۱۶
آخرین ارسال: arazco
  خلع ید | نحوه طرح دعوی خلع ید | وکیل خلع ید در تهران yaghobilawyer 0 1,117 ۴ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۲ : ۰۰
آخرین ارسال: yaghobilawyer
  نتیجه نهایی دادگاه در مورد دیه حین تصادف(دوستان مطلع کمک کنند) alirezakhaki 17 18,840 ۱۷ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۵ : ۱۷
آخرین ارسال: alirezakhaki
  رای دادگاه در مورد تصادف جرحی linktaz1 24 62,025 ۱۳ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۴ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان