امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا من مجرم هستم ؟ (فوری)
مخاطب محترم بنده نظر حقوقی خود را داده ام لذا کمی کوتاه مجدداً بیان میکنم رابطه شرعی و تعریف شده قانونی وصحبت بین دختر و پسر نا محرم اگر به قصد ازدواج باشد آنهم با شرایط خاص فقط یک بار صحیح بوده والی اگر رابطه کاری باشد مانند آقایان و بانوان در محل کار کلاً فاقد اشکال بوده و این مسائل تعریف شده و مشخص شده میباشند اما شما اگر به سوال اولتان و سوالات بعدی توجه کنید به نظر بنده حتماً رابطه نا مشروع و قابل مجازات بوده اما همانگونه که بنده قبلاً بیان فرمودم علم حقوق علم نظرات فقهی و حقوقی مختلف بوده یعنی هر یک از دکترینهای حقوق و یا هریک از قضات محاکم با پیروی از یک نظریه و پایبندی به یک استاد خاص بوده و یا بر اساس دستورالعمل و بخشنامه و جلسات و شرایط سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مشغول قضاوت بوده و این مورد شما در صورت شکایت مدعی بستگی به نظز قاضی رسیدگی کننده داشته ولی با توجه به تجربه بنده و داشتن دوستان متعدد قضایی اکثریت قضات به نظر بنده در صورت وجود مدعی این تعریفی را که شما نموده اید جرم میدانند قتعاً در صورت وجود شاکی خصوصی شما را محکوم خواهند نمود اما اگر با یک وکیل صحبت کنید عده ای با صداقت کلیه جوانب را به شما میگویند و عده ای برای کسب در آمد بیان خواهند نمود شما مجرم بیستید اگر وکالت بدهید فلان کار را خواهم نمود وتوضیحات دیگر که شما یا وکات بدهید و اگر زمانی وکالت نداده و شاکی از شما شکایت کرد جهت انجام امور خود نز وی بروید و او پول خوبی در آن زمان از شما خواهد گرفت و هیچکاری هم نمیتواند بکند چون د کشور ما نظر در محاکم نظر قاضی بوده نه نظر وکیل و وکلا ضامن به فعل هستند نه ضامن به نتیجه چون نتیجه اعمال قضایی نظر قضات بوده ولاغیر فقط گول نخورید جلوی اشتباه را هر زمان که بگیرید موجب سود است و جلوگیری از زیان آتی میکند این نظر بنده می باشد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
ایا من مجرم هستم ؟ (فوری) - توسط amin72 - ۱۸ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۷ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
Question درخواست راهنمایی فوری فوری فوری لطفا yahyaaaa 5 6,482 ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۹ : ۲۲
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  لطفا راهنمائی کنید فوری دعوا میان چند نفر و زخمی شدن شخص دیگری rezatest 1 4,085 ۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  چه هزینه هایی به یک ملک که به ارث مانده تعلق میگیرد؟(خیلی فوری) rezae 6 8,585 ۲ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  آلودگی محیط کار(لطفا فوری پاسخ دهید) hedayati.mahsa 1 4,182 ۲۸ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۰ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان