امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا من مجرم هستم ؟ (فوری)
مخاطب محترم moshaver333 حضرتعالی در مقام پاسخگوئی شائونات حقوقی را رعایت نمی فرمایید و متاسفانه بر خلاف سئونات بجای پاسخگویی به سوال مخاطب اقدام به ارائه شماره به صورت آشکارا میکنید یا حضرتعالی حقوقدان نیستید و یا دانشجوی حقوق بوده و یا یک کلاش زیرا یک وکیل و مشاور حقوقی در پاسخ به چنین سوال مشخصی مردم را اسیر و علاف و سردر گم نمیکند اگر شما بعنوان پاسخگو به سوال جواب درستی بدهید هیچگاه چنین توهینی به پاسخ دهندگان سایت داده نمیشود لذا رعایت شئونات حقوقی را بنمایید زیرا این سایت محل کلاشی نبوده و نیست و در صورت حاد بودن مشکل مخاطبین میتوانند با مدیر کل سایت جناب آقای خدایی فر بعنوان یک وکیل تماس حاصل کنند لذا دادن تلفن بدون پاسخگویی به سوالات مخاطب خلاف اصول حقوقی میباشد زیرا مخاطبین محترم بقدر آگاه و عالم به امور خود هستند که نیازی به کلاشی برای پاسخگویی وجود ندارد و در سایت نیز راهنمایی های لازم در اینموارد ارائه خواهد گردید و همچنین برادر عزیز کابر محترم amin72 شما هم حق ندارید به صورت کلی اعلان نظر بفرمایید و دیگران را به نا حق مورد لطف خود قرار دهید زیرا کسی که بلد نبوده پاسخ شما را بدهد کار بر با مشخصاتی بوده که پاسخ شما را داده نه دیگر کاربران سایت و شما که بلد هستید سوالات خود را در سایتهای دیگر عنوان و پاسخ دریافت کنید در صورت عدم دریافت پاسخی صحیح چرا قبلاً به سایتهای دیگر مراجعه نکرده اید؟ زیرا در علم حقوق نظریات مختلف بوده عده ای سوال شما را تحت عنوان رابطه نا مشروع جرم دانسته و عده ای جرم ندانسته و سوال شما در صورت شکایت شاکی خصوصی بستگی به نظر قاضی رسیدگی کننده داشته و این پاسخ را از این باب دادم ،تا متوجه شوید نظر پاسخ دهنده به سوال شما در سایتهای دیگر هم نمیتواند پاسخ صحیحی پاشد. زیرا از نظر فقهی و حقوقی رابطه فی مابین شما و به قول خودتان دوست دخترتان اصولاً خلاف شرع و قانون و نظامات اجتماعی بوده .و در جواب شما این سوال را مطرح میکنم اگر کسی و یا دارای خانواده ای نرمال و اسلامی باشد و بدون رضایت پدر و مادر و یا خانواده شما با خواهر شما چنین رابطه ای که با این دختری که بیان فرموده اید داشته باشد و این رابطه منجر به خودکشی و یا بیماری روانی شود شما و یا خانواده شما به قول عامیانه بی خیال این عمل میشودند؟ در این حالت شما پاسخ خودتان را خواهید دانست.
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
ایا من مجرم هستم ؟ (فوری) - توسط amin72 - ۱۸ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۷ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
Question درخواست راهنمایی فوری فوری فوری لطفا yahyaaaa 5 6,482 ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۹ : ۲۲
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  لطفا راهنمائی کنید فوری دعوا میان چند نفر و زخمی شدن شخص دیگری rezatest 1 4,085 ۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  چه هزینه هایی به یک ملک که به ارث مانده تعلق میگیرد؟(خیلی فوری) rezae 6 8,585 ۲ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  آلودگی محیط کار(لطفا فوری پاسخ دهید) hedayati.mahsa 1 4,182 ۲۸ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۰ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان