امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای شرافت یا آبرو
مخاطب محترم ،دوست گرامی بنده که شرعاً و قانوناً چیزی ندیده ام ولی میتوانم با چند استدلال چنین بیان کنم که ایجاد فایل و ارسال عکس و ایجاد ایمیل میتواند توسط هر شخصی غیر از همسر شما هم صورت پذیرد ولی به فرض محال اگر چنین استنباط کنیم که اعمالی که شما بیان مینمایید را بخواهیم به همسر شما نسبت دهیم و ایشان هم به این موضوع اقرار داشته باشند قانون ایشان را به شلاق و یا جریمه و یا هر دو محکوم میکند و این احکام دردی از شما دوا نمیکند لذا حرفی را که در آخر بیان کردم به قول حقوقی ها زن ناشزه را یا باید به راه راست هدایت کرد و یا طلاقش را داد و نباید برای خودتان دردسر درست کنید سعی کنید اگر هم قادر به زندگی نیستید بصورت توافقی از هم جدا شوید زیرا درگیری بین شما و همسرتان عاقبت خوشی ندارد و باعث بوجود آمدن مشکلات روحی و مادی بسیاری برای شما خواهد شد .نصیحت بنده به حضرتعالی این است با عقل و تدبیر هر کاری میسر است به قولی با زبان خوش میشود هر موجودی را آن گونه که خودتان میخواهید پرورش دهید و با ناراحتی و عصبانیت هیچ چیزی نصیبتان نمیشود برای اینکه به قول دانشمند بزرگ نیوتن هر عملی را عکس العملی است مساوی و خلاف جهت پس صبور و با عقل و تدبیر کارتان را بکنید بنده از نظر حقوقی نهایت مجازات همسرتان را در صورت اقرار و یا قبول دادگاه گفتم شما خیال نکنید اگر غیرتی شده و در گیری ایجادکنید مشکلی حل میشود نتنها مشکلی حل نمیشود بلکه برای شما مشکل هم ایجاد میشود لذا به نظر بنده بعنوان یک حقوقدان در صورت اقدامی قانونی و به فرض محال محکومیت همسرتان به آنچیزی که شما میخواهید مثلاً شلاق و یا زندان و یا سنگسار و هر چیز دیگری هیچ باری از دوش شما بر نخواهد داشت بلکه به مشکلات شما هم اضافه خواهد کرد پس عقل حکم میکند اول راهای مسالمت آمیز و دوستی و آشتی و در صورت عدم سازش جدایی و یا طلاق بی سر و صدا چون همانگونه که بیان نمودید شما دارای اصل و نصب و ریشه و از خانواده آبرو داری هستید و یک مسلمان بی جهت با آبروی خود و یا دیگران بازی نمیکند بنا به روایتی از قدیم شخصی همسری داشته که هرگونه بلایی که فکر میکنید سر همسرش می آورده و همه مردم از آن اطلاع داشته و از بستگان وی به او گفت که چرا چیزی نمیگویید اوگفت همسرم است و عیبی ندارد چرا غیبت کنم و بعد از مدتی زنش را طلاق میدهد مجدداً همان شخص از او میپرسد چرا طلاق زنت را دادی چه عیبی داشت باز مجدداً همان مرد میگوید او اکنون دختر مردم است زدن تهمت و بدگویی پشت سر مردم گناه است در صورتی که آن شخص کلیه عواقب اعمال همسرش را به خداوند جهت عقوبت حواله کرده بود یعنی پاسخ اعمال اشخاص فقط در مقابل خداوند است پس به فکر خودت باش دوست عزیز این نظر بنده بوده شاید دوستان نظر دیگری داشته باشند از غلط های املایی پوزش میطلبم
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
ادعای شرافت یا آبرو - توسط مهربان - ۱۱ آذر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۲ : ۲۱

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان