امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای شرافت یا آبرو
نظر شما محترم. قطعاً شما متوجه مهم بودن این مساله نیستید که اینگونه پاسخ جالب میدهید!
مثالی بزنم. البته ببخشید برای درک بهتر شما این مثال رو میزنم و پوزش میطلبم.
فرض کنید شما همسری دارید و همسر شما از طریق فضای مجازی با مرد یا مردهایی که آشنای شما هستند به گفت و گو و مبادله ی عکس می پردازد. اگر شما سر سوزنی غیرت در وجودتون باشه قطعاً ناراحت میشید.
در این 2 سال به نظر شما دست روی دست گذاشتم و خشن رفتار کردم؟ تا حالا دست روی کسی بلند نکردم و اهل فحاشی هم نیستم.بعد 2 سال که به نتیجه نرسیدم در صدد راه قانونی هستم.
نمیدونم شما وکیل هستید یا فرد عادی! اما من مسلمان هستم و شیعه ی حضرت علی. احتمالاً این مسائل برای شما مهم نیست. ولی هستند هنوز افرادی که غیرت دارند و از این مسائل بیزارند.حدس میزدم قانون مغایرت داشته باشه با دین اسلام. چون در دین اسلام زنی که چهره آرایش کرده اگر برای نامحرم رخ نمایی کنه حرام است و نمایش بدن هم همینطور. ولی قانون میگه اشکالی نداره Smile
خنده دار نیست؟
دین اسلام رو جلو میفرستیم و قانون رو اسلامی نامیدیم ،پر از اشکاله و در پس دین مخفی کردیم و هر عملی انجام بدیم میگیم قانونمون اسلامیه.
یعنی الان اگر زن من با هر فردی رابطه هم داشته باشه من هیچ غلطی نمیتونم بکنم Smile
متاسفم برای قانون ایران نه قانون اسلام. قانون اسلام خیلی محکم تر از اینهاست که چنتا انسان مثل خودم میشینن واسش تعیین و تکلیف میکنن.

خوش باشید.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
ادعای شرافت یا آبرو - توسط مهربان - ۱۱ آذر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۲ : ۲۱

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان