امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام مسیر قانونی را برای رد ادعای سازمان اوقاف پیشنهاد می کنید ؟
سلام
حضوردوست ارجمندم جناب جناب آقای تیموری ومخاطب محترم
مشابه تهدیدی که جنابعالی فرمودید رابنده نیز سراغ دارم متاسفانه ذیحق ازحق خودبه حداقل دریافتی ازاوقاف گذشت نمودحتی کارشناس یکباره 400میلیون راتبدل به100میلیون نمود
اما اگر این دوست عزیز اظهارنامه هم ارسال کند قطعآ پاسخی ارائه نخواهند نموددرچنین وضعیتی ایشان چه کاری ازدستش برمیآیدبنده پیشنهادی دارم وهرچه شما بفرمائید تجربه ای برایم خواهد بود
پیشنهاد میکنم ایشان دادخواست رفع مزاحمت وممانعت ازحق بااین تفسیر که اوقاف بدون داشتن سند رسمی باارسال گزارشی اداری مانع تصرفات بنده درعرصه ملکی که سندرسمی بنام اینجانب است به اداره ثبت نموده واداره ثبت هم به استعلامات بنده پاسخ نداده است وبه نامه اوقاف ترتیب اثرداده وسند رسمی راازاعتبار انداخته است
ضمن این دادخواست بخاطراینکه خواهان زودتر به نتیجه برسد اظهارنامه ای راکه جنابعالی فرمودید ارسال نمایدتا وقت راهدرندهد قطعآ پاسخی نخواهندداددرصورتی که پاسخ اظهارنامه آمد میتواند تصمیم قانونی اتخاذ کند،یا اینکه دادخواست رامسترد کند یااینکه قبل ازحلول جلسه دادرسی تغییرخواسته ماده98 ق ا دم ایجاد نماید
درهرصورت اگر هم دردادگاه بدوی که دلائل جدید پذیرفته نیست رای به ضررش صادرشد،دردادگاه تجدید نظر دلیل جدید یعنی اظهارنامه پذیرفته میشود بااستناد به اظهارنامه تجدیدنظرخواهی کند
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان sh4hrooz 4 5,928 ۴ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۶
آخرین ارسال: masoudfn
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  [برش] چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید shilanaseri 0 3,503 ۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۴ : ۰۸
آخرین ارسال: shilanaseri
  چکی را برگشت زدم لطفا راهنمایی کنید omid1362 8 9,785 ۱ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۲۲
آخرین ارسال: omid1362
  راهكار قانونی در وضعیت موجود بعد از اثبات حجر افراد smsalehimazandarani@gmail.com 1 4,005 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۷ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان