امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک رای،یک تجربه؟
سلام وعرض ادب حضوراستادارجمند جناب آقای تیموری
خوشحال شدم بعدازچندروز حضورتان رااحساس کردم حقیقتآنگران بودم
موضوع شکایت مصرف بودجه درموارد غیرمعین بوده ودلیل ترک محاکمه خارج شدن دادیارازحدود اختیارات قانونی وتهدید شاکی وخارج شدن ازحدودصلاحیت باتوجه به مراتب ونزاعات بادادیار که به استحضار دادستان طی لایحه ارسالی پستی رسیده ودادستان توجه ننموده میباشد
1-شاکی بیمارسرطانی بازنشسته باحداقل حقوق است درسال های 89تا90بودجه ای ازطریق اداره کل دراختیار ریاست کانون قرارمیگیردتادراختیارمعسرین به مبلغ هرمعسر1000000تومان قراربگیرد ایشان همه ساله آنرا به عابرکارت50000تومانی تبدیل وباحضوردریک محل معین دراختیار اشخاصی که اصلامعسرنیستند حتی بارتبه های بالا قرارمیدهد
2-پس ازشکایت ازحفاظت اطلاعات اداره استعلام شده اعلام گردیده شاکی اگرچه ادعای معسروذیحق بودن نموده اماپرونده اعسار تشکیل نداده تاشناسائی وذیحق باشداشخاصی که بیمارخاص هستند بیایند خودشان شکایت بکنند
بامراتب فوق ازشاکی خواستم برودترک محاکمه کندوایشان هم طی لایحه ای باتوضیحات کامل چنین میکند پس ازارائه لایحه دادیارمحترم بدون ثبت لایحه ازاطاق باپرونده خارج میشه شاکی اعتراض میکنه چرا ثبت نمیکنی بعدببری باخودت بیرون اینطوریه که پرونده من سندخارج می شه که نزاعی بین دادیار ودفتردار نه مدیردفترباشاکی درمیگیرددادیارودفترداراورامفتری اعلام میکنند وتهدیدمبتنی برشکنجه به این صورت که متهم گفته من اعاده حیثیت میکنم مردحسابی توتهمت میزنی برو شکایتت راازرئیس پس بگیر میکنندپس ازیکساعت دادیار برمیگردد وعلاوه برلایحه که ثبت نشده بازجوئی کاملی ازشاکی میکندحتی شاکی راتهدیدبه صدور قرارعلیه خودش مینماید اما گواه ندارد(اظهارنظرماهوی قبل ازحکم)
3-تقدیم لایحه 8/3/92صدورقرارمنع تعقیب21/3/92بوده که طی لایحه ای مراتب شکایت ازقراردرصدرآن تذکرترک محاکمه به دادگاه تقدیم میشوددادگاه مرجوع الیه هم قرارموصوف رابااین تفسیر وبدون اظهارنظردرخصوص ترک محاکمه استواروقابل تجدید نظراعلام میکند باارتکاب این تخلف که بدون توجه به تغییرنشانی که سابقه ابلاغ به نشانی تغییریافته دردادسرار داشته رای دادگاه به نشانی قبلی ارسال میشه البته ناگفته نماند نشانی قبلی همان نشانی فعلی شاکی است اما چون بیم تبانی مامور ابلاغ دراعلام شناخته نشدن درمحل علیرغم وجودآدرس باکدپستی صحیح وجود داشته نشانی جدیدبا اعلام جنب کوچه....وووو اعلام میشود
مجددآ علیرغم اعلام نشانی جدیدرای دادگاه به نشان قبلی ارسال میشه ومامورابلاغ علیرغم اینکه نشانی درخیابان اصلی ودارای کدپستی بوده اعلام میکنه آدرس شناخته نشدکه شاکی طی شکایتی به بازرسی ونظارت همگانی ناجا موضوع راگزارش میکندبابررسی آنها مقرر میگرددمامور به دادسرا باجرم نرساندن نامه معرفی گردد
خلاصه اینکه شاکی بیشتر هدفش صیانت ازحقوق جامعه بوده اما طرف شکایت چون درمرتبه راس ومرجع عالی اداره بوده وارکان دادسرا هم نیازمند کمک های آن ریاست بوده اند باتوجه به ترک محاکمه ادامه رسیدگی داشته اند
اگرتوضیح بیشتری نیازبودبفرمائید
ازاینکه حضورداریدخوشحالم
موفق باشید
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
یک رای،یک تجربه؟ - توسط حکمت - ۴ آذر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۱ : ۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان