امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملک مشاعیس
سلام وقت به خیر /مالک سه دانگ از ششدانگ ملک مشاعی هستم /سه دانگ ان متعلق به پدر خانمم بود که بعد از فوتش به وراث ان که 7هستند تعلق دارد.دو تا از شرکا سالهاست بدون اذن بنده ملک را به اجاره دادند وبنده هیچ منافعی نداشتم /ناچارا درخواست افراز دادم که نهایتا ثبت اسلامشهر پس از رسیدگیهای لازم تصمیم خود را دال بر عدم افراز صادر کرد.از دادگاه درخواست فروش ملک مشاعی کردم که وراث دعوت شدن که در دادگاه حلضر نشدند/نهایتا دادگاه رای به صدور ملک مشاعی داد.رای به خواندگان ابلاغ شد کسی اعتراضی نداشت /درخواست کارشناس کردم که ملک کارشناسی شد ونظریه کارشناسی نیز به همه خولاندگان پرونده ابلاغ شد.حال یکی از وراث ادعا دارد که ملک را در سال 84 از برادرش بصورت نوشته عادی خریداری نموده است/من در سال 73 با یک نوشته عادی به برادر خانم خود فروختم ولی چون دو روز بعد پولم را نداد توسط واسطه که باجناق بندهباشد اطلاع داده شد.خود شخص خریدار در سال 74 و75درهمان ملک مساتجر من بود /ضمناالان مبایعه نامه ای هست که هر دو مدعی ان را امضا کرده اند با این حساب چه باید کرد حال دادگاه سکوت کرده وبا من اخطار داده جهت رویت لایحه مدعی به دادگله برم لطفا بتده را راهنمایی کنید حسن پور09122005504[/size]
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
ملک مشاعیس - توسط ازاد - ۲ آذر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۸ : ۲۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان