امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری. با کارت بانکی من کلاهبرداری شده
مخاطب محترم پاسخ شما قبلاً داده شده به نظر بنده تنها راه کمک و نجات از این مشکل معرفی خود به مرجع دستور دهنده توقیف حساب و بیان کل ماجرا و معرفی کسانی که از حساب شما سوء استفاده نموده می باشد و از هیچ چیز نباید بترسید قاضی پرونده آنقدر با درک و فهم هست که گول حرف اشخاص دروغگو را نخورد در ضمن عابر بانکها دارای دوربین مخفی و دائماً تصاویر گیرندگان وجه از عابر بانکها را ضبط میکنند و همچنین پلیس الکترونیک اگر به صورت اینترنتی هم جابجایی وجه نموده باشند قادرند به راحتی موجودی حسابهای اشخاصی که پول در حساب آنها جابجا شده را هم رد یابی کنند پس اگر شما راست گفته باشید جای هیچ نگرانی و ناراحتی نیست مگر واقعاً به قول عامیانه ریگی کسی در کفشش باشد پس بروید و همه چیز را به مراجع ذی صلاح بگویید این نظر بنده بوده که قبلاً هم برای شما اعلان نموده بودم
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
کمک فوری. با کارت بانکی من کلاهبرداری شده - توسط hortash - ۲۴ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۶ : ۰۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  کلاهبرداری چنگیزوند 4 5,889 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۵۳ : ۰۴
آخرین ارسال: چنگیزوند
  ضمانت بانکی avast20 5 6,646 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۹ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
Question درخواست راهنمایی فوری فوری فوری لطفا yahyaaaa 5 6,482 ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۹ : ۲۲
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  لطفا راهنمائی کنید فوری دعوا میان چند نفر و زخمی شدن شخص دیگری rezatest 1 4,085 ۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان