امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری. با کارت بانکی من کلاهبرداری شده
دختر یکی از اقوام با عده ای دوست شد و ازهمراه آنها بدون اطلاع خانواده و شوهرش به تهران رفت و ساکن آنجا شد وبعد از مدتی از شوهرش با وکالت طلاق جدا شد. مدت 16 ماه است که در تهران با همان دوستانش در ارتباط هست حدود 2 هفته پیش با 2 نفر از دوستانش به بندرعباس برای مسافرت رفتن در آنجا شوهر یکی از دوستاتنش باهاش تماس میگیرد و میگوید قرار است که کسی مبلغی پول برایم بفرستد و فقط به کارت بانک ملی میتواند انتقال دهد چون من کارت ملی ندارم شما شماره کارتت را بده که انتقال بدهند بعد شما بحسابم منتقل کن و این خانم با اعتمادی که به آنها داشته قبول میکند یک ساعت بعد فرد مزبور تماس میگیرد که 3میلیون آمده بحسابت و شماره حساب میدهد که منتقل کن به این حساب آن دختر به برادر زن آن فردمیگوید دامادتان گفته پولش را منتقل کن به این حساب ( این دختر چون 2 روز زودتراز دوستانش میخواست از تهران بیاید در ترمینال تهران از برادر زن فرد مزبور پول میگیرد و کارتش با رمز آن را میدهد که پولش را بردارد و بندر کارت را پس بگیرد ) و آن شخص میرود و پول را انتقال میدهد . دوباره فرد مزبور ساعتی بعد تماس میگیرد که 8 میلیون آمده بحابت که باید منتقل کنی به این حسابها و آن دختر دوباره به برادر زن فرد مزبور میگوید که برود. روز بعد ساعت 12 شب خانواده دختر به او اطلاع میدهند که پسر داییت فوت کرده آن دختر میخواهد از طریق موبایلش شارژ بگیرد میبیند 7 میلیون آمده بحسابش روز بعد ساعت 7 صبح میخواهد حرکت کند برود به شهرشان برای مراسم و به برادر زن شخص مزبور میگوید که 7 میلیون آمده بحسابم کارت که پیش خودت هسته زنگ بزن به دامادتان بگو و پولش را برایش بفرست شاید احتیاج داشته باشه بعد که آمدی تهران کارتم را بده در بین راه دختر با موبایلش استعلام مانده حساب میگیرد که ببیند پول را منتقل کردن که متوجه میشود حسابش مسدود شده با دوستانش تماس میگیرد و آنها اظهار بی اطلاعی میکنند روز بعد بعد از مراسم تدفین به بانک میرود برای پرسیدن دلیل مسدودی حسابش را بپرسد که میگویند کل حسابهایت از طریق دادگاه به خاطر کلاهبرداری کارتی مسدود شده و متوجه میشود آن فرد مزبور نفقش داشته و برادر زنش اظهار بی اطلاعی میکند آن شخص مزبور با دختر تماس میگیرد و تهدیدش میکند که اگر اطلاع بدی خودت را متهم میکنند که در این جریان دست داشتی و اینا سر منم کلاه گذاشتن و شاکی تو شخصی است و من شده ماشینم را میفروشم پولش را میدهم چون به خاطر من تو دردسر افتادین حالا باید این دختر چکار کند میترسد که برود همه جریان را به دادگاه بگوید چون این مدت با آنها در ارتباط بوده میترسه بگن شریک جرمشان هستی خواهشن راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
کمک فوری. با کارت بانکی من کلاهبرداری شده - توسط hortash - ۲۴ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۶ : ۰۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  کلاهبرداری چنگیزوند 4 5,889 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۵۳ : ۰۴
آخرین ارسال: چنگیزوند
  ضمانت بانکی avast20 5 6,646 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۹ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
Question درخواست راهنمایی فوری فوری فوری لطفا yahyaaaa 5 6,482 ۲۱ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۹ : ۲۲
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  لطفا راهنمائی کنید فوری دعوا میان چند نفر و زخمی شدن شخص دیگری rezatest 1 4,085 ۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان