امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا این موضوع طلب خسارت بر خسارت است ؟
سلامی دوباره به همه دوستان .
دوستان ما دادخواست مربوط به این موضوعی که خدمتتون عرض کردم رو به دادگاه ارائه دادیم و دادگاه هم به شرح زیر تاریخ دادرسی معین کرد :
برای اون بساز بفروش متواری : 92/10/24
برای بساز بفروش دیگر : 92/10/30
( اینکه دادگاه پرونده ما رو پذیرفته و وقت رسیدگی برایش تعیین کرده میتونه نشانه مثبتی باشه ؟ )

حالا بنده همون طور که قبلا خدمتتون عرض کرده بودم میخواستم لایحه دفاعیه متناسب با موضوع رو تنظیم کنم و لطف میکنید اگه بنده رو در موارد زیر راهنمایی کنید :
1- در لایحه دفاعیه به چه مواردی اشاره کنم ؟ ( با چه الفاظی ؟ )
2 - در حکم صادر شده برای این موضوع به مواد 202، 203 ، 515، 519 قانون آیین دادرسی مدنی و مواد 10 و 219 قانون مدنی استناد شده است .... آیا این مورد میتونه به ما در بهتر تنظیم کردن لایحه کمک کنه ؟

در آخر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با توجه به شرایط و موضوع پرونده ما چگونه در دادگاه حاضر بشیم ؟ ( در دادگاه چگونه صحبت کنیم و روی چه مواردی تاکید کنیم ؟ )
بینهایت سپاسگذارم Shy @
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
آیا این موضوع طلب خسارت بر خسارت است ؟ - توسط h_dev - ۲۱ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۹ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصادف و ادعا خسارت پس از ۱ ماه hesam_al 8 11,522 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۵ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  این موضوع حقوقی هست یا کیفری ؟ h_dev 28 37,653 ۱۰ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۵ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  آیا میشه برای متوقف کردن بی جهت کار ساخت وساز مسکن ادعا خسارت کرد ؟ h_dev 4 7,661 ۲۷ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۶ : ۰۰
آخرین ارسال: h_dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان