امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع پایان نامه
(۲۷ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۶ : ۰۹)ghafari نوشته است: با عرض سلام دوباره ،ممنون از این که راهنمایم کردین خومم احساس می کنم اگه تو این زمینه کار کنم کم میارم آخه زبانم خوب نیست ،از استاد دانشگاهها مشاوره خواستم چند تا موضوع هم پیشنهاد شده ولی موضوعات چیزی نبوده که من خوشم بیاد میشه لطف کنید تو حیطه مسئولیت مدنی چند موضوع جدید و به روز بهم بگید
با تقدیر و تشکر فراوان
خانم غفاری نمیدونم کدام شهر تشریف دارید و در کدام دانشگاه مشغول به تحصیل بوده و در چه زمینه ای از حقوق خصوصی شما بیشترین مطالعه و بیشترین تسلط را دارید چون هر دانشگاهی جهت انجام و ارائه پایان نامه سبک و ثیاق خاص خود را دارد و اخلاقیات هرکدام مختلف میباشد ولی به نظر بنده باتوجه به وجود منابع فقهی بسیار و حتی ترجمه شده در بازار کتاب و یا آرشیو کتابخانه های ملی و یا دانشکده های حقوق شما میتوانید موضوعات مختلف و بسیاری را پیدا کنید و در اینمورد شما میتوانید از اساتید مشاور و راهنمای خود مشاورات لازم را بگیرید چون بیان موضوع توسط اشخاص دیگر موجبات ناراحتی اساتید شما را فراهم نمود و همچنین سعی کنید اساتید راهنما و مشاور شما تخصص آنهاگرایش حقوق خصوصی باشد چون این مسئله بسیار مهم در زمان دفاع شما میباشد و کمکهای شایانی به شما خواهد نمود.
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
موضوع پایان نامه - توسط ghafari - ۲۵ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۲ : ۰۹

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحویل پارکینگ مزاحم به جای پارکینگ قید شده در مبایعه نامه Khalili 3 3,786 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  آزمون قضاوت نیاز به پایان خدمت دارد؟ Miss MikiMouse 1 2,292 ۸ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۲۰
آخرین ارسال: vakil
  کلاه برداری در یک موضوع pedrammax 4 7,225 ۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  گم کردن وصیت نامه توسط دادگاه soooot 2 5,753 ۲۴ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۹ : ۱۳
آخرین ارسال: کامیاب
  مسدود کردن چک با نامه دادگاه mehdi_hidden 5 28,171 ۲۶ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۰ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان