امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت چک شرکت بابت طلب
باسلام
ضمن تشکرازراهنماییهای قبلی،طبق پیشنهادکاربرمحترم جناب حکمت درمحل شرکت خواندگان صورتجلسه ای تنظیم کردیم و حدود30%ازطلبم راگرفتم والباقی موعدپرداخت تعیین گردیدکه طبق معمول به تعهدشان عمل نکردندوتاکنون هم دردادگاه حاضرنشده اند.ولیکن حداقل با تنظیم صورتجلسه طلب خودرااثبات کردم.حالاسوال من اینجاست که باتوجه به اینکه ازآمدن به دادگاه خودداری مینمایندآیامیتوانم با دستورتوقیف فیزیکی خودروای که دردست دارم خودروراتوقیف کنم یااینکه خوانده پس از توقیف میتواندازطرق مختلف خودروراآزادکرده ودادگاه تاتشکیل جلسه اول به توقیف سندی بسنده میکند؟این سوال برای این برای من پیش آمده است که فکرمیکنم مدیردفتردادگاه اشتباها طبق درخواست تامین خواسته اینجانب هم توقیف فیزیکی وهم توقیف نقل وانتقال صادرکرده است.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
دریافت چک شرکت بابت طلب - توسط amehsany - ۱۹ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۶ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حق‌الزحمه بازرس شرکت سهامی خاص پویا 6 12,961 ۱۱ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۰۳
آخرین ارسال: site2017
  آیا میتوان عضو دو شرکت بود؟ farshad271 2 6,972 ۷ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۰۳ : ۰۳
  شرکت نرم افزاری و پایان خدمت mohsen-rashidi 1 4,007 ۲ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۰۵ : ۰۱
  نقل انتقال بدون هماهنگی با یکی از سهامداران در شرکت سهامی خاص mohamad_sakak 3 6,591 ۲۳ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۷ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  افزایش سرمایه در شرکت سهامی خاص مددی 1 4,938 ۱۴ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۶ : ۱۵
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان