امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه جوری باید تقاضا خسارت دیرکرد محکوم به را بکنیم ؟
(۱ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۳ : ۱۹)h_dev نوشته است:
(۱ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۱ : ۱۹)Kamyab.Teymouri نوشته است:
(۱ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۶ : ۱۹)h_dev نوشته است:
(۳۱ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۵ : ۲۱)حکمت نوشته است: سلام
دوست عزیزباتوجه به اینکه درقوانین کیفری قانون به نفع متهم تفسیر میشود شما اعلام کردید حکم جلب کلاهبرداری را داره جای سئوال است
پرونده دردادسرا درمرحله تحقیق است اگر چنین است به چنین متهمی عنوان مجرمانه نمی توان داد تاجرم اودردادگاه ثابت شود وقطعیت حاصل نماید
حال اگر مشتکی عنه فراریه یا اینکه دسترسی به اووجودندارد ازطریق نشرآگهی اورادعوت به دادرسی نمائیددرصورت عدم حضور تحقیقات ادامه خواهد داشت تامنجر به صدور قرار منع تعقیب درمرحله دادسرا وبرائت درمرحله دادگاه یا اینکه درصورت دیگری محکومیت گردد
پیشنهاد پروسه پرونده رامشخص نمائید تادوستان بتوانند کامل راهنمائی نمایند

ضمنآ اگر پرونده دردادگاه به قطعیت رسیده میتوانید طی دادخواست علیحده ای مطالبه ضرروزیان ناشی ازجرم وآنچه که ذینفع هستید ازمرجع قانونی، دادگاه یا شورا بنمائید

ممنون دوست عزیز .
پرونده در دادگاه به قطعیت رسیده است .
رای بدوی در تاریخ 91/5 ، تایید رای در دادگاه تجدید نظر در تاریخ 91/8 و حکم جلب در تاریخ 91/10 صادر شده است .

خب الان اگر بخواهیم تقاضا دیرکرد پرداخت محکوم به را بکنیم حتما باید یک سال از صدور رای بدوی گذشته باشه یا رای تجدید نظر ؟

کلا مراحل انجامش به چه صورته ؟ ( دادخواست باید بدیم ؟ باید به همون شعبه ای که رای بدوی در اون صادر شده مراجعه کنیم ؟ یا ... )

خیلی ممنون Shy @
مخاطب محترم دادخواست خسارت را با توجه به کیفری بودن شما زمانی که پرونده از دادسرا به دادگاه ارسال شده بود باید ارائه مینمودید هرچند فرقی هم نمیکند حالا هم میتوانید دادخواست خسارت خود را با توجه به توضیحات قبل یا در دادسرا و یا در شورا ارائه نمائید جای سوال برای بنده وجود دارد که چکونه متهمی که فراری است به پرونده اعتراض و پرونده به مرجع تجدید نظر ارسال شده؟اگر به این سوال من پاسخ بدهید که چه کسی به پرونده و چگونه اعتراض نموده میتواند به شما کمک بسیاری کند در رسیدن به حقتان و همچنین در پرونده شما آیا متهم از ابتدا حضور داشته و بعد از صدور حکم و تجدید نظر متواری شده؟اگر از ابتدا حضور داشته آیا در دادسرا کفیل و یا ضامن یا به قول حقوقی چه تامینی ارائه نموده ؟

خیلی ممنون دوست عزیز .
من زمانی که داشتم پست قبلی رو ویرایش میکردم شما پست ارسال کردید Smile .
پست قبلی رو ویرایش کردم ... ممنون میشم اگه نظرتون رو بفرمایید @
لطف کنید سوالاتی را که عنوان کردم پاسخ بدید تا جواب قانونی دریافت کنید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
چه جوری باید تقاضا خسارت دیرکرد محکوم به را بکنیم ؟ - توسط h_dev - ۳۱ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۲ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خسارت مالی در تصادف جرحی هومن ش 6 3,952 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۴ : ۲۲
آخرین ارسال: هومن ش
  خسارت فیلم عروسی hedieh 4 10,011 ۲۲ فروردين ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۵ : ۰۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
Sad چه جوری سند هامو از این طرف بگیرم ؟ h_dev 2 5,723 ۲۴ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۲ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  آیا در قباله هزینه‌های اجرایی می‌توان محکوم علیه را بازداشت نمود AvA 1 7,354 ۳۰ تير ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۵ : ۱۱
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان