امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ادعای این شخص وجاهت قانونی داره ؟
(۱۷ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۴ : ۱۲)h_dev نوشته است: ممنون دوست عزیز .
(۱۶ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۱ : ۱۲)حکمت نوشته است: 1-رسیدپرداخت ازایشان گرفته اید؟
2-گواه برپرداخت مخارج ساخت به ایشان دارید؟

نه ، رسید و گواه نداریم فقط پول رو بهش دادیم و اون هم به عنوان وکیل ما به ادارات مربوطه مراجعه کرده و هزینه ها رو پرداخت کرده ( ایشون وکیل ما بوده همین کافی نیست ؟ )

حالا قضیه اصلی ای که مطرحه و من توی تاپیک دیگه هم پرسیدم اینکه :
این بساز بفروشه سند های ما رو با توجه به وکالتی که داشته از اداره ثبت گرفته و به ما نمیده ، حالا ما هم که رفتیم ازش شکایت کردیم چنین ادعاهایی رو که در بالا گفتم تو دادگاه مطرح کرده .

حالا سوالات من اینه :
1 - باتوجه به اینکه شکایت ما غیر مالی بوده ( استرداد اسناد ) و این شخص در جواب ، ادعاهای مالی مطرح میکنه آیا اصلا دادگاه میتونه ما رو محکوم کنه که هزینه های ادعایی اون طرف رو باید بدیم ( باتوجه به ماهیت شکایتی که ما کردیم ) ؟

2 - آیا اصلا این دو موضوع سندها و ادعاهای هزینه کردن طرف به هم ارتباطی داره ؟

واقعا خیلی ممنونم
Smile

مخاطب محترم با توجه به اینکه پاسخهای دوستان و شما را مشاهده نمودم فقط برای بنده چند مورد را مشخص کنید تا نظر خود را خدمت شما عرض کنم 1)مبلغ پرداختی توسط شما چه مقدار و چگونه تحویل وکیل شما شده؟2) آیا شکایت خیانت در امانت و یا تحصیل مال نامشروع نموده اید از وکیلتان؟
و فعلاً این پاسخ کوتاه را بعنوان پیش زمینه کوتاه از نظر خود جهت تشهیذ ذهن شما معروض میدارم درمورد جواب به سوال شما دعوی شما غیر مالی بوده و طرف شما درصورت ادعای خود باید در جلسه اول دعوی تقابل طرح مینموده از باب مطالبه وجه و به صرف ادعا خوانده از باب طلب داشتن از نظر بنده مسموع نبوده و تاثیری در دعوی شما نخواهد داشت و دادگاه وی را محکوم به استرداد و تحویل اسناد شما خواهد نمود و در صورتی که طرف شما دادخواست مطالبه ارائه مینمود از نظر بنده باز هم تاثیری در ماهیت دعوی استرداد اسناد و مطالبه وجه هم نمیتوانست داشته باشد در این حالت ایشان باز هم باید سند شما و در صورت اثبات عدم پرداخت وجه ،شما هم باید وجه ایشان را پرداخت مینمودید و در ارتباط بودن این دو مضوع هیچگونه تاثیری در تحویل اسناد و یا پرداخت وجه نداشته و ندارد و هرکدام نسبت به دیگری مستقل میباشد چون از نظر بنده در قوانین کشور ما چیزی بعنوان گروکشی وجود ندارد بجز در قسمت حق حبس در مورد ازدواج
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
آیا ادعای این شخص وجاهت قانونی داره ؟ - توسط h_dev - ۱۶ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۳ : ۰۷

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان