امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حکم سرپرستی دادگاه!
Sad 
با سلام خدمت عزیزان،
بنده فارغ التحصیل رشته پرستاری هستم و مانند سایر رشته های علوم پزشکی مجبور به گذراندن 2 سال دوره طرح اجباری،
یکی از قوانینی که با توجه به آن میتونم طرحم رو در شهر خودم بگذرونم این هست که من سرپرست خانواده باشم،
بنده در سن 8 سالگی پدرم رو از دست دادم و از اون زمان تا الان که 24 سال سن دارم با مادرم زندگی کردم،
من تک اولاد هم هستم و هیچ خواهر و برادری هم ندارم،
خلاصه من پیش دادستان رفتم با مادرم که من یک نامه سرپرستی میخوام و گواهی فوت پدرم و شناسنامه مادرم رو هم نشون دادم،
ایشون هم یه دستور دادن به کلانتری برای تحقیق و نیروی انتظامی هم فیدبک داد به دادگستری و نامه سرپرستی رو بهم دادن و مهر دادگاه هم پاش زدن و من اینو بردم معاونت درمان!
اونجا گفتن این نامه قابل قبول نیست و حتی ممکنه جعلی باشه!!!!!
گفتم چرا؟!
گفتن این نامه نه شماره نامه داره و نه تاریخ!
راست هم میگفتن!
من برگشتم دادگستری گفتم اینجوری بهم گفتن! دادستان هم از مسول دفترش ناراحت شد که چرا نامه رو درست بهشون ندادی و...
بالاخره نامه شماره و تاریخ خورد و در پاکت هم گذاشتن و مهر و سنجاق زدن،
باز امروز رفتم معاونت درمان و نامه رو بردم اما چون سری قبلی وضعیت نامه درست نبود باز هم مشکوک بودن!
خلاصه دستور دادن برای استعلام از دادگاه!
حالا سوال من اینه این استعلام چگونه هست؟ اونها چی به دادگاه میگن و دادگاه چی جواب میده؟
و مهمترین سوالم اینه که من مادرم بازنشسته فرهنگی هستن. ایا این باعث میشه که چون مادرم حقوق میگیره من نتونم سرپرستش باشم؟!! چون اون دکتر در معاونت درمان در درخواست استعلام نوشت ایا ایشون سرپرست مادرشون هستن؟ و وقتی مادرشون حقوق میگیره ایشون چطوری سرپرست ایشون شدن؟!
من امروز با یک وکیل تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم و ایشون تاکید داشتن که سرپرستی شما ربطی به حقوق گرفتن مادرتون نداره،
اما برای درخواست قیومیت فرق داره!
اما من میخوام دادگاه فقط درجواب استعلام بگه ایشون سرپرست مادرشون هستن همین!
ایا این اتفاق میوفته؟!
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
حکم سرپرستی دادگاه! - توسط Persian-Masoud - ۲۶ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۵ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دادگاه صالحه برای دادن دادخواست و روند اعسار Mard30 7 10,630 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  معرفي نكردن داور به دادگاه ya30n 3 7,738 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۳ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  ازدواج دوم ، دادگاه اهل سنت ya30n 4 12,829 ۱۹ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۶ : ۱۷
آخرین ارسال: azade1992
  حاضر نشدن مرد در دادگاه طلاق ya30n 1 6,788 ۱۷ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۱ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  رای عجیب دادگاه تجدید نظر hamid79 13 14,597 ۳۰ تير ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۲ : ۱۳
آخرین ارسال: hamid79

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان