امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه طلاق بگیرم؟
سلام خسته نباشید یه راهنمایی میخاستم،درمورد طلاق هیچ اطلاعات خاصی هم ندارم،پدرم ازلحاظ مختلف دچار مشکله،طوری که تحملش برای همه ماسخت شده،نفقه نمیده دست بزن داره وتاحالا چندین بار بامادرم دعواکرده و مادرم هم نامه پزشک قانونیش روداره،مادرم چندوقت یک بار برای طلاق ازخونه میره ولی به اصرار پدرم برمیگرده،تمامی خرج زندگی باحقوق بازنشستگی مادرمه،املاک و دارایی های پدرم هم باکمک 50 درصدی شایدم بیشتر مادرم تهیه شده الان دوتا خونه ومغازه وماشین داره که همه به نام پدرمه درصورتی که نصف اون املاک باحقوق مادر من تهیه شده،حالا تصمیم گرفتیم دنبال طلاق رو بگیریم،هم بخاطر مشکل اخلاقی وهم نفقه ندادن ،تمام همسایه ها شاهد دعواهای همیشگیشون هستن،موضوع طلاق ک مطرح شد پدرم گفت بچه ها رو نمیدم خودت تنها میری،من21 سالمه وبرادرم16.ایاحقی داره که بعداز طلاق مارو نگه داره و نذاره بامادرم بریم؟تکلیف دارایی هایی ک به نام پدرمه ولی مادرم درخریدشون سهم داشته چی میشه؟اگه برای دریافت مهریه و نفقه درخواست بدیم باید از کجاشروع کنیم؟چقدرطول میکشه تا مهریه ونفقه پرداخت بشه؟ایامیتونیم قبل ازاینکه درخواست طلاق بدیم خونه روترک کنیم؟یه راهنمایی کلی وجامع میخوام اگه میشه لطفاراهنماییم کنید،منتظر پاسختون هستم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
چگونه طلاق بگیرم؟ - توسط azadmehr - ۸ خرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۵ : ۱۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان