امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهادت دروغ
(۹ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۷ : ۰۱)غریبه54 نوشته است:
(۷ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۸)Kamyab.Teymouri نوشته است: اینکه میگید شواری حل اختلاف رسمی است در متن قانون نیست و متن قانون حتی دادسراها رو هم در بر نمیگیره
در بالا به این سوال جواب داده شده مخاطب محترم اگر نهاد قضایی مانند دادسرا و یا شورای حل اختلاف که یکی از نهادهای شبه قضایی میباشد رسمی و قانونی نبود قانونی برای آن مصوب نمیگردید هر نهادی به واسطه قانون تشکیل و بر اساس قانون فعالیت میکند پس هر نهادی که به واسطه قانون تشکیل و فعالیت نماید رسیدگی و احکام صادره در آن نیز قانونی و رسمی بوده مگر خلاف آن در قانون تصریح شده باشد  
مگه شما به پاورقی گروه حقوق قوه قضائیه استناد کنید که خوب میدونی نظرات این گروه لازم الاجرا نیست
متاسفانه این یکی از عیب های قانون ماست
مخاطب محترم این نظر حضرتعالی بوده اعتبار احکام و عملکرد نهدهای قضایی و شبه قضایی را حضرتعالی تایید و تصویب نکرده و نمیکنیم که بخواهیم آنرا رد یا قبول کنیم بنده و حضرتعالی در مقابل قانون و دولت و نظم عمومی کاره ای نیستیم که بخواهیم اعلان نظر کنیم کسی که مجاز به اعلا نظر بوده را قانون مشخص نموده و تعدادی از این اشخاص را میتوان به نمایندگان مجلس در تصویب قوانین و یا دادگاه عالی در مقابل دادگاه تالی و غیره را نام برد لذا کسی که قانون به نفع منافع شخصیش عمل نمیکند همیشه فکر میکند قانون خلاف آمده و غیره لذا تفسیر قوانین تنها توسط حقوقدانان آنهم بر اساس اصول و قواعد قانونی ممکن بوده و نه نظر اشخاص غیر حقوقی لذا بیانات حضرتعای به استناد اصول و قواعد جاری مخالف قانون و حق بوده این نظر شخصی بنده با عنایت به عرایض و بیانات دوستان بوده شاید دوستان حقوقی بنده نظرات محکمتر و مستدل تر حقوقی داشته باشند

سلام گرامی
از پاسخ گویی شما ممنونم
اما بیانتون یه کم تنده و اندکی انگار جبهه گیری کردید
حرفهایی که من زدم مجربه
من قانونو گفتم قانون وضع نکردم
شهادت دروغ در دادسرا و شورای حل اختلاف طبق قانون صریحی قابل اثبات نیست.
ای کاش بود...
شکایتهایی سراغ دارم که به خاطر دادگاه نبودن این دو حوزه رد شده.
در هر صورت ما اینجاییم که از اطلاعات هم استفاده کنیم و کامل تر بشیم
پیروز باشی

بنظرم قبول نیست

چون از شخصی شکایت داشتیم ک ابتدا در اداره کار مطرح کردیم، گفت این اقارونمیشناسم، باید سند و مدرک داشته باشی، کار ب بازرسی کشید ، تو همون جلسه گفت روز مزد بوده و تسویه شده. چند تا چکم دسش بود که امانی بود برای هزینه های خرید مصالح ک پاس نکرده بود ، گفت پاس کردم داده براش وام بگیرم، چطور رو چکهایی که پاس ک نشدن هیچ ، برگشتم شدن وام میدن نفهمیدم، امتیاز ۳۰ تومن وامم سوخت

اصل موضوع اینجاست، کیفری شکایت کردم با ۱۰۰% خیال تخت ک کارش تمومه، بازپرس گفت به من ربطی نداره تو اداره کار چی گفته؟؟؟!!!!!!!
در پرونده رو ۳ قفله کرد. یارو ۵۰ تومن برا جلب رضایت اماده کرده بود، حالا میگه دادگاه گفته بدهکار نیستم، خدام نمیتونه ازم بگیره، برو از قا1ی بویر.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
شهادت دروغ - توسط ziba - ۲۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۰ : ۱۹
RE: شهادت دروغ - توسط alibaran - ۳ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۹ : ۱۲
RE: شهادت دروغ - توسط vakil - ۱۴ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۹ : ۲۱
RE: شهادت دروغ - توسط پونه تندرو - ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۵۸ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo شهادت کذب در حقوق ایران as-eskandari 0 6,825 ۱ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۰ : ۰۳
آخرین ارسال: as-eskandari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان