امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد خريد خانه و دفتر خانه
سلام، من اخيرا آپارتماني را خريداري کرده ام که در قولنامه نام دفترخانه را مشخص کرده و من چون وام بانک داشته ام دفتر خانه را اينطور مشخص کرده: دفتر خانه شماره ... و يا هر دفتر خانه اي که بانک پشنهاد دهد مي خواستم بپرسم اگر دفتر خانه مورد نظر بانک برويم با توجه به اينکه در قولنامه به شماره دفترخانه مورد نظر بانک اشاره نشده و تنها گفته شده "يا هر دفتر خانه اي که بانک پشنهاد دهد" ايا دفترخانه مي توانهد در صورت عدم حضور فروشنده گواهي عدم حضور صادر کند. و دوم اينکه من پول را در دو قسمت پرداخت مي نمايم :1- در روز قولنامه و بخش دوم در روز محضر. با توجه به اينکه خانه در رهن مستاجر مي باشد ( مبلغ 35 ميليون تومان). اما در قولنامه ذکر شده مبلغ 120 ميليون تومان بايستي همراه داشته باشم ( يعني مبلغ رهن را کسر نکرده و درحقيقت من بايستي 85 ميليون داشته باشم) ايا من براي گرفتن عدم حضور بايد 120 تومان داشته باشم؟ البته در صفحات بعدي قولنامه به اين 35 تومن ودر رهن بودن ملک اشاره شده است. خواهشا راهنمايي فرماييد. با تشکر
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال در مورد خريد خانه و دفتر خانه - توسط lurk - ۶ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۱ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خريد قراردادزمين سهم مالكانه ازطريق قولنامه عادي saeed5472 0 1,068 ۲۹ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۹
آخرین ارسال: saeed5472
  جلوگیری از اجرای مورد وکالت چنگیزوند 2 4,782 ۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۳ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  آیا می توان بعد از 105 سال مالک خانه ای شد که در این مدت اجاره آن را omidsadeghisoftware 1 5,077 ۲۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۳ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil
  زمینی که قولنامه ای خریدیم در دفتر اظهار نامه ثبتی به نام شخص دیگر Shahram 2 31,990 ۳۰ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۱ : ۱۵
  سوال afshar-64 1 6,500 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۴ : ۱۵

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان