امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع پيشينه كيفري
(۱ خرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۱ : ۲۱)danial_m نوشته است: من تازه این ساتیو پیدا کردم نمیدونم افراد پاسخ دهننده چه مقدار آگاهی دارند...

در هر صورت میخواستم بپرسم که بنده 2ماهو نیم رجایی شهر بودم خب کارت عکسو این مسایل رو رد کردم البته به صورت بازداشت موقت ینی چون حکمی برایم بریده نشده بود تا مدت نا معلوم باید اون تو میموندم ماشالله مملکت نیست که Smile بگزریم این موضوع مربوط به دوسال پیش میشه اولاً بگم که شایت درمورد تجاوز و آدم ربایی بوده و حکم جاری شده برای بنده 50 ضربه شلاق تعزیری و برای متهم ردیف اول 100ضربه حد این حکم توسط 5قاضیه دادگستری کیفری استان داده شده و در دیوان عالی هم همین حکم داده شد خب ما بعد از گذشت دوسال همین عید زیبای 92 رفتیم شلاقارو خوردیم Smile از هرکی الان میپرسیم که ما سوء پیشینه داریم یا نه جوابهای ضد و نقیض میشنویم یکی میگه آره یکی میگه نه یکی میگه دو سال بعد وووو خیلی چیزای دیگه...
راستی هر دو متهم اولین بارشونم بوده
یکی بیاد به ثراحت بگه سوء پیشینه میشه یا نه همینو خلاص

البته چند روز دیگه هم دارم میرم پلیس +10 برگه بگیرم اما گفتم قبلش بپرسم

با سپاس

سلام
دوست عزیز ، چون جنابعالی در یک مرجع قضائی محکوم شده اید ، به همین جهت در پیشینه شما با عنوان سوء پیشینه درج خواهد شد . اما این سوء پیشینه موثر نیست و از مواردی نیست که برای شما مشکلی ایجاد نماید . اینگونه سوء پیشینه ها معمولاً بعد از سه سال کلاً از پیشینه افراد پاک می شوند و در استعلامات بعدی اصلاً قید نمی شود .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
رفع پيشينه كيفري - توسط mehran_moh2004 - ۷ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۷ : ۱۸

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان