امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست حق بيمه
با سلام و عرض ادب؛
ضمن تشكر فراوان از جوابگويي سريع و صريح انجمن بايد عرض كنم كه هدف اينجانب از اعلام شكايت عليه كارفرما ، دريافت حق بيمه نمي باشد . بنده اين را به شما عرص نكردم كه ؛ طي صحبت من با كارفرما بنده به ايشان متعهد شده ام كه هر گونه بدهي مبني بر يا جريمهيا حق بيمه كه از بابت من متوجه شركت بشود بنده خود همه را پرداخت مي كنم تنها و تنها براي من سابقه مهم است .چون من براي رسمي شدن اگر الان سابقه سه ساله ام را ارائه دهم بلافاصله رسمي مي شوم. و سه سال از عمرم هم با توجه به اينكه كار كرده ام و كارفرما نيز قبول دارد به هدر نمي رود.و اينك سئوال من اين است كه اگر من شكايت كنم و تمام جرائم و حق بيمه اي كه اداره كار اعلام كرد پرداخت كنم اين سه سال سابقه من به سوابق بيمه ايم اضافه مي شود و مي توانم به محل كارم ارائه دهم يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .ممنون مي شم راهنمايي كنيد.با تشكر مجدد......
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
درخواست حق بيمه - توسط mahtab - ۴ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۴ : ۱۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رد درخواست به علت شکایت خارج از مهلت از رأی داور sarv123 2 6,804 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  درخواست هزینه های دادرسی و... بعد از صدور حکم (درخواست در دادخواست ا soooot 0 7,147 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
آخرین ارسال: soooot
  درخواست طلاق با دریافت حق و حقوق و مهریه مددی 6 9,632 ۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  ضروری*ضروری* درخواست شرایط عفو عمومی shervin_20 2 4,000 ۱۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil
  درخواست راهنمایی در خصوص دریافت دیه ghoshiry 27 30,829 ۳ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۴ : ۱۱
آخرین ارسال: ghoshiry

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان