امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعسار
#1
Question 
با سلام
جناب آقای سطانی
در موردی که خوانده مجهول المکان است و باید طبق ماده 100 قانون آیین دادرسی‌مدنی بوسیله درج آگهی در روزنامه دعوت شود، در صورت قبول اعسار خواهان از پرداخت ‌هزینه دادرسی و استنکاف او از پرداخت هزینه آگهی، دفتر باید قرار رد درخواست صادر کند یا با معسر شناخته شدن خواهان پرداخت هزینه آگهی در روزنامه به عهده دولت خواهد بود؟
با تشکر

پاسخ


پیام‌های داخل این موضوع
اعسار - توسط AvA - ۱۷ تير ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۳۸ : ۲۳

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان