امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلمپ بدون دلیل شهرداری
ضمن عرض سلام خدمت مخاطب محترم باعنایت به شرحی که بیان فرمودید بنده نظر خود را در مورد شما چنین بیان مینمایم از نظر قانون جاری در کشور ما هیچ نهاد قانونی حق تعرض و ورود به هیچ حریم خصوصی را نداشته و ندارد مگر به حکم قانون از این جمله میخواهم چنین خدمت شما عرض کنم اگر شهرداری هزار بار هم ملک شما را پلمپ میکرد شما در همان ابتدا باید نامه و عرض حالی به شهرداری و مرجعی که ملک را پلمپ نموده ارائه مینمودید و تقاضای ارائه مستنداتی که باعث گردیده ملک شما را پلمپ نمایند مینودید و همچنین دستور قضائی مبنی بر پلمپ اگر ارائه نمی نمودند شما میرفید از شهردار تحت عنوان ممانعت از حق شکایت میکردید همانگونه که خودتان توضیح دادید شما بدون دریافت دستور قضائی اجازه ورود و عکس گرفتن دادید و به قول معروف بهانه دست شهرداری داده اید حالا میخواهید مدعی شوید عزیز من از نظر من شما بروید آپارتمان را به صورت مسکونی چند مدتی اجاره بدهید تا وضعیت شما به حالت عادی باز گردد و بعد از یک سال اگر خواستید مجددا اجاره و اگر نخواستید هیچ کس را بدون حکم و مجوز قانونی راه نداده زیرا متاسفانه نهادهای دولتی با گردن کلفتی هر کار خلاف قانونی را که میخواهند انجام میدهند و این شما هستید که نباید بهانه دست آنها بدهید حال برای رفع بهانه ای که دست شهرداری از روی بی اطلاعی داده اید ابتدا اگر هم که خالی است تغییر کاربری و سپس در صورت نیاز کاربری خود را با سیاست تغییر دهید یعنی اگر خواستید در سال آینده ظاهر خانه را مسکونی و سپس استفاده تجاری نمایید و همچنین اگر حوصله داشته باشید بله میشود ولی حالا با توجه به بهانه ای که به مامورین شهرداری داده اید خیر زیرا شما قانوناً حق دارید اصولاً اجازه ورود بدون دستور قضائی به هیچ شخصی ندهید من نمیدانم شما چگونه چنین کاری کرده اید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
پلمپ بدون دلیل شهرداری - توسط fouladvand - ۱۳ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۲ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question معافیت عوارض شهرداری keykavous 0 956 ۴ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۴ : ۲۳
آخرین ارسال: keykavous
  نوشتن بیع نامه توسط مشاور املاک بدون احراز هویت مال فقط با وکالت و چنگیزوند 2 5,751 ۱۸ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۵
آخرین ارسال: چنگیزوند
Music درخواست ابطال صورت مجلس بدون طرف دعوی قراردادن سازمان ثبت اسناد و حکمت 0 4,366 ۲ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  حیاط بدون مجوز از شهرداری javidok 4 8,523 ۱۲ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
آخرین ارسال: javidok
  عوارض محلی شهرداری کهن 2 7,371 ۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۷ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان