امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلمپ بدون دلیل شهرداری
سلام دوباره خدمت اساتید

این قضیه مربوط به همسایه هست که امروز اتفاق افتاد
خواستم اگر زخمتی نیست راهنمایی بفرمایید تا همسایه هم بتونه به حق و حقوق علیه این باج خور ها برسه

واحد همسایه ما اداری هست و از ملک مسکونی استفاده اداری میکنه
بعد از دیوار کشی های مکرر شهرداری و مزاحمت های مربوطه که برای اینها راه انداختند بالاخره همسایه را توجیه کردیم بره دیوان عدالت اداری و توقف حکم برای واحدش بگیره
و البته این کار را انجام داد و همین هفته گذشته حکم توقف را هم برد شهرداری و در سیستم آنها ثبت کرد
اما امروز دوباره باج خور ها با رئیسشان به ملک اینها حمله کرده و به زور میخواستند وارد ملک آنها شوند
اینها هم دو نفر خانم و فاقد هر گونه قلدری مجبور به اعتراض و بستن درب شدند
اما باج خور ها شروع به سر دادن نعره و فحش و تهدید شده و سراغ من آمدند و خواستار بازدید ملک من شدند
من هم طبق معمول جلوی درب را گرفتم و حالیشان کردم که باید با حکم ورود قضایی بیایند وگرنه هیچ اجازه بازدید نخواهم داد
رئیسشان هم برگشت گفت » میرم برات حکم قضایی میارم ! گفتم : حتما بیار ! و رفت طبقه پایین چند ملک را دیوار کشی کرد و رفت

خلاصه همسایه فورا رفت به حراست شهرداری از اینا شکایت کنه
من به آنها گفتم شکایت به حراست هیچ فایده ای نداره و باید بریم دادسرا از خود شهردار شکایت کنیم
چون زمانیکه دیوان عدالت اداری دستور توقف حکم داده اینها چه اجازه ای دارند به ملک آدم حمله کنند ؟
به هر صورت شده میخواهم اینها را راضی کنم یک شکایت دسته جمعی از این اوباش به دادسرا تقدیم کنیم
و البته مقداری ازصدای نعره کشی این باج خور ها را هم ضبط کرده ام اما نمیدانم به درد دادسرا میخوره یا نه

شکایت دسته جمعی قطعا بهتره تا شکایت یک نفر
حتما این کار را انجام میدهیم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
پلمپ بدون دلیل شهرداری - توسط fouladvand - ۱۳ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۲ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question معافیت عوارض شهرداری keykavous 0 956 ۴ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۴ : ۲۳
آخرین ارسال: keykavous
  نوشتن بیع نامه توسط مشاور املاک بدون احراز هویت مال فقط با وکالت و چنگیزوند 2 5,751 ۱۸ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۵
آخرین ارسال: چنگیزوند
Music درخواست ابطال صورت مجلس بدون طرف دعوی قراردادن سازمان ثبت اسناد و حکمت 0 4,366 ۲ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  حیاط بدون مجوز از شهرداری javidok 4 8,523 ۱۲ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
آخرین ارسال: javidok
  عوارض محلی شهرداری کهن 2 7,371 ۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۷ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان