امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلمپ بدون دلیل شهرداری
با سلام دوباره خدمت جناب تیموری

مشکل ما مقداری حل شد و الباقیش مونده بعد از کم شدن روی شهرداری که اونم سر فرصت با پافشاری حل میشه

قضیه از این قرار هست که این بار رئیس اراذل و اوباش به همراه مامور کلانتری اومدن کل واحد های ساختمان را در زدند و با رویت وضعیت به آنان اخطار دادند

به طبقه ما که رسید در زدند همان ابتدا از آنان درخواست حکم ورود کردم
آنها هم با پر رویی قصد داشتند با همان حکم ماده صد وارد ملک من شده که مانع شدم و فرق حکم ورود با حکم ماده صد را به آنها حالی کردم و گفتم وضعیت ملک را از همین جلوی درب ببینید و بدون حکم قضایی اجازه ورود ندارید
خلاصه راهشان را کشیدند رفتند سراغ همسایه ها و آنها را پلمپ کردند
یک هفته بعد حضور نداشتم آمدند جلوی درب دو همسایه را تیغه کشیدند اما دیگر به واحد من کاری نداشتند
دیروز مدیر ساختمان آمد میگفت رفته شهرداری به او گفته اند یا کل ساختمان باید بیایند اداری کنند یا درب ورودی را جوش میدهیم و واحد های مسکونی هم دچار مشکل میشوند !
گفتم : حرف مفت زده و هیچ غلطی نمیتواند بکند . چنین کاری بکند یک راست از آنها به دادسرای کارکنان دولت شکایت میکنم . گفتم شما ها ملک خود را اداری کنید و این چند واحد مسکونی هم به حال خود بگذارید

خلاصه رئیس این اراذل و اوباش فکر کرده خیلی زرنگ تشریف داره میخواهد با هر حقه بازی تمام ملک را به زور اداری کند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمیکند
حال به نظر شما چند بار داد و بیداد جلوی شهرداری ناحیه کارساز خواهد بود ؟
هدف من این است که مجبور شود صورتجلسه مسکونی بودن ملک را بنویسد
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
پلمپ بدون دلیل شهرداری - توسط fouladvand - ۱۳ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۲ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question معافیت عوارض شهرداری keykavous 0 956 ۴ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۴ : ۲۳
آخرین ارسال: keykavous
  نوشتن بیع نامه توسط مشاور املاک بدون احراز هویت مال فقط با وکالت و چنگیزوند 2 5,751 ۱۸ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۵
آخرین ارسال: چنگیزوند
Music درخواست ابطال صورت مجلس بدون طرف دعوی قراردادن سازمان ثبت اسناد و حکمت 0 4,366 ۲ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  حیاط بدون مجوز از شهرداری javidok 4 8,523 ۱۲ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
آخرین ارسال: javidok
  عوارض محلی شهرداری کهن 2 7,371 ۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۷ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان