امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلمپ بدون دلیل شهرداری
(۱۴ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۸ : ۰۹)vakil نوشته است: سلام

در خصوص فک پلمپ شکوائیه کیفری ارائه می شود نه حقوقی . اما شهرداری باید علت پلمپ را بصورت کتبی به شما اعلام و درخواست رفع علل آن از شما باشد . در ضمن اینکه شهرداری بدون اطلاع و اخطار قبلی نمی تواند ملک شما را پلمپ نماید . که در این صورت می توانید شکوائیه کیفری ممانعت از حق بر علیه کارکنان شهرداری و شهردار ناحیه و منطقه به عمل بیاورد . واحد اجرائیات شهرداری تابع کمیسیون های مربوطه می باشد . کمیسیون ها هم باید احکامی را بر علیه شما صادر نموده باشند که در صورت عدم اجرا توسط شما ، اقدام به پلمپ واحد خواهند نمود .
اگر ملک شما واقعاً مسکونی است ، میتوانید نسبت به رای صادره توسط کمیسیون های شهرداری ، به دیوان عدالت اداری طرح دعوی نمائید .

سلام
بعد از مدتها این قضیه به این صورت در آمده که :

همسایه واحدش را تخلیه کرد و فروخت
چندین بار زمان تخلیه و زمان مسکونی بودن دست شهرداری را گرفت و ملک را به آنها نشان داد که خالی و بعد از آن مسکونی است
اما به محض اینکه ملک فروش رفت دوباره از شهرداری آمدند و هر سه واحد را بدون رویت پلمپ کردند

بعد از آن هم این رویه چندین بار تکرار شد و بدون هیچگونه اطلاع رسانی به یکباره سر میزنند و بدون رویت ملک اقدام به پلمپ میکنند
بنده چندین مرتبه بعد از کار خسته به خانه آمده و پلمپ کذایی شهرداری را مشاهده کرده و برای ورود به ملک مسکونی خود مجبور به رفع پلمپ شده ام !

اینطور که معلوم است اینها حتی در صورت رویت مسکونی باز هم صورتجلسه نمیکنند
لذا نشان دادن ملک مسکونی به آنها بیفایده و تلف کردن وقت میباشد

خلاصه ملک اینجانب مسکونی است و قصد دارم از شهرداری به دیوان عدالت اداری شکایت کنم
اما مشکلی که هست سند ملک به نام پدر اینجانب میباشد و من سند ملک را در اختیار ندارم
ضمنا به همین علت حکم ماده صد را هم در دست ندارم
حال به نظر شما من میتوانم بدون سند و حکم ماده صد به دیوان عدالت اداری شکایت کنم ؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
پلمپ بدون دلیل شهرداری - توسط fouladvand - ۱۳ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۲ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question معافیت عوارض شهرداری keykavous 0 956 ۴ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۴ : ۲۳
آخرین ارسال: keykavous
  نوشتن بیع نامه توسط مشاور املاک بدون احراز هویت مال فقط با وکالت و چنگیزوند 2 5,751 ۱۸ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۵
آخرین ارسال: چنگیزوند
Music درخواست ابطال صورت مجلس بدون طرف دعوی قراردادن سازمان ثبت اسناد و حکمت 0 4,366 ۲ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  حیاط بدون مجوز از شهرداری javidok 4 8,523 ۱۲ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
آخرین ارسال: javidok
  عوارض محلی شهرداری کهن 2 7,371 ۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۷ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان