امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلمپ بدون دلیل شهرداری
(۹ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۱ : ۱۷)fouladvand نوشته است: سلام

متاسفانه باز این لعنتی ها اومدن پلمپ کردند

این بار همه چیز مسکونی بود اما اومده گیر داده به میز میگه این میز اداریه چند تا صندلی الکی پشتش گذاشتی یا این یکی میز اداری برداشتی روش تلویزیون گذاشتی و از این بهانه های مسخره

برداشته پلمپ کرده میگه همین الان بیا شهرداری با شهردار صحبت کن بلکه حل بشه
خلاصه ما رو کشوند شهرداری ناحیه و بعد از 4 ساعت الافی و به هم پاس دادن آخر سر شهردار ناحیه ما رو به شهرداری منطقه پاس داده ! اونم ساعت 3 بعد از ظهر زمانی که داره اداره تعطیل میشه !
میگم اداره تعطیل داره میشه بیا پلمپ رو باز کن مهلت تخلیه بده میگه مشکل من نیست مشکل خودته
آخرش تهدید کرد که اگر این بار پلمپ را باز کنی شکایت حقوقی میکنیم میری زندان !

خلاصه این نا آدم ها خیلی دارن اذیت میکنن

سوالم اینه که بابن باز کردن پلمپ ها واقعا میتونن شکایت حقوقی بکنن و من رو محکوم کنن ؟
سوال دیگه اینه که چکار کنم به نظر شما ؟ ملک الان ظاهر مسکونی داره اما اینا لج کردن و زیر بار نمیرن
خرج وکالت هم حاضرم بکنم اما تموم بشه این کارای مسخره اینا

سلام
در خصوص مشکلات و مسائل خود ، با همکارم مشاوره داشته اید . اما تا آنجایی که به یاد دارم ، جواب سوالاتتان را عرض میکنم .
در خصوص فک پلمپ شکوائیه کیفری ارائه می شود نه حقوقی . اما شهرداری باید علت پلمپ را بصورت کتبی به شما اعلام و درخواست رفع علل آن از شما باشد . در ضمن اینکه شهرداری بدون اطلاع و اخطار قبلی نمی تواند ملک شما را پلمپ نماید . که در این صورت می توانید شکوائیه کیفری ممانعت از حق بر علیه کارکنان شهرداری و شهردار ناحیه و منطقه به عمل بیاورد . واحد اجرائیات شهرداری تابع کمیسیون های مربوطه می باشد . کمیسیون ها هم باید احکامی را بر علیه شما صادر نموده باشند که در صورت عدم اجرا توسط شما ، اقدام به پلمپ واحد خواهند نمود .
اگر ملک شما واقعاً مسکونی است ، میتوانید نسبت به رای صادره توسط کمیسیون های شهرداری ، به دیوان عدالت اداری طرح دعوی نمائید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
پلمپ بدون دلیل شهرداری - توسط fouladvand - ۱۳ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۲ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question معافیت عوارض شهرداری keykavous 0 956 ۴ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۴ : ۲۳
آخرین ارسال: keykavous
  نوشتن بیع نامه توسط مشاور املاک بدون احراز هویت مال فقط با وکالت و چنگیزوند 2 5,751 ۱۸ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۵
آخرین ارسال: چنگیزوند
Music درخواست ابطال صورت مجلس بدون طرف دعوی قراردادن سازمان ثبت اسناد و حکمت 0 4,366 ۲ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  حیاط بدون مجوز از شهرداری javidok 4 8,523 ۱۲ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
آخرین ارسال: javidok
  عوارض محلی شهرداری کهن 2 7,371 ۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۷ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان