امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با سلام
با سلام خدمت مخاطب محترم در خصوص پاسخ به سوال شما باید عرض کنم برای طرح سوال ابتدا باید پیش زمینه و شرحی کوتاه بیان نمایید یعنی ابتدا طرح مسئله نموده و سپس با توجه به توضیحاتتان طرح سوال نمائید تا بتوانید به پاسخ سوالات خود دست یابید مثلا در سوال شما مشخص نیست مهریه چیست؟ و یا اعلان به اعسار در چه زمینه ای؟ زیرا با توجه به کلی بودن سوال شما فروضات مختلفی وجود دارد که بنده بعنوان یکی از کسانی که مایل به کمک به شما هستم حوصله و وقت بیان کلیه فروضات را ندارم شاید دوستان دیگر بتوانند کمکتان کنند زیرا در علم حقوق و فقه معمولاً نظرات مختلف بین علما وجود دارد و من در پاسخ معروض میدارم اگر حکم از نظر عدد مهریه با عقد نامه مخطلف باشد همسر شما احتمالاً اعسار از پرداخت هزینه دادرسی نموده تا از پرداخت هزینه تجدید نظر خواهی موقتاً معاف شود و از نظر کلی و قانونی همانگونه که شما حق داشته و میتوانید مهریه خود را مطالبه نمائید ایشان هم قانوناً حق اعلان و دادخواهی اعسار از هزینه دادرسی و یا محکوم به را دارند و این حق چیزی است که قانون برای هریک از طرفین دعوی تعریف و مشخص مینماید و در مورد دیگر شما هنوز توضیح نداده اید منظور از هر دو همزمکان چیست؟ حکمی که هنوز به آن اعتراض نشده و یا اینکه قطعی نبوده؟ منظور از همزمانی اعتراض و اعلان به اعسار و صدور اجرائیه چیست و چه مفهومی دارد؟خواهشمند است مجدداً شرح صریح و دقیق و سپس سوالات خود را بیان فرمایید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
با سلام - توسط دانشجو... - ۵ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۳ : ۱۸

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سلام وتشکراز اعضاء محترم انجمن هامون کیومرث بتیانه 3 6,505 ۲۶ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۰ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  سلام وتشکراز اعضاء محترم انجمن هامون کیومرث بتیانه 1 3,750 ۱۶ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۲ : ۲۲
آخرین ارسال: حکمت
Photo سلام babi07 1 5,199 ۲۲ خرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۴ : ۱۲
آخرین ارسال: vakil
  سلام به همه عزيزان حقوق ایران 0 3,779 ۸ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۳ : ۲۲
آخرین ارسال: حقوق ایران
  با سلام 5 سال پیش پدرم فوت نمودند شراره 2 4,878 ۲۰ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۵ : ۱۹
آخرین ارسال: شراره

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان