امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی فوری راجع به خرید ملک
Question 
با سلام
در پاسخ شما جهت روئیت مدارک باید اعلام کنم که مدارک ذکر شده نزد فروشنده می باشد و متاسفانه ما و حتی بنگاه مورد معامله مدرکی از ایشان جز مبایعه نامه ندارد. روز چهارشنبه مورخ 22-9-91 روز تنظیم سند بود که ایشان نه به دفترخانه ذکر شده در مبایعه نامه آمد نه به دفتری که بانک معرفی کرده بود و من با رجوع به هر دو دفترخانه توانستم از دفترخانه ذکر شده در مبایعه نامه گواهی عدم حضور را دریافت کنم ولی دفترخانه ای که بانک جهت وام معرفی شده بود بدلیل عدم دریافت قرارداد بانک و همچنین عدم دریافت مدارک فروشنده از دادن گواهی عدم حضور امتناع کرد،پس از صحبت کردن با فروشنده بعد از این ماجرا فروشنده اصرار دارد که جهت تنظیم سند کل مبلغ به ایشان پرداخت شود.
ولی ایشان برای تنظیم سند نیامد و مرحله بعدیمان جهت تحویل خانه و پرداخت 25 میلیون با پیدا کردن مستجر مورخ 15-10-91 می باشد.
آیا ما باید تا این تاریخ صبر کنیم ؟مراحل قانونی این گواهی به چه صورت است؟ آیا می توان ضرر و زیان که مبلغ 20 میلیون تومان در مبایعه نامه ذکر شده با مبلغ پرداخت شده به فروشنده را با شکایت از ایشان پس گرفت یا خیر؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
راهنمایی فوری راجع به خرید ملک - توسط lop.ghermezi - ۱۶ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۵ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خرید یک ملک با صلح نامه یا مبایعنامه؟ محمد رضایی 2 3,643 ۷ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۴ : ۱۴
آخرین ارسال: محمد رضایی
  خرید قولنامه با سند عادی محمد رضایی 6 6,396 ۷ آبان ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۹ : ۱۵
آخرین ارسال: محمد رضایی
  فسخ قرار داد خرید ملک mg_mahyar 3 5,967 ۲۴ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: baleshto
  مراحل خرید سهم الارث یکی از وراث در حالتی که ملک سند ندارد mps 2 6,089 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  راهنمایی راجع به تنظیم و انتقال سند آپارتمان lonelinesspains 3 7,473 ۶ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۸
آخرین ارسال: lonelinesspains

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان