امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاک ثبتی
با سلام خدمت مخاطب محترم برادرعزیز سوال دوم شما کلاً با سوال اولتان فرق میکند ولی در هر صورت با توجه به سوالات قبلی شما در مورد ملک موروثی فکر میکنم شما به دنبال خرید املاک دارای مشکل هستید و یا کلاً شغلتان بنگاهی هستید که سوالات شرخری میکنید چون برادر من ابتدا میگوئید سند اشتباه صادر شده بعداً میگوئید شرکا حاضر نیستند اصولاً در صورت اشتباه اداره ثبت با درخواست و اعلان حتی یک نفر از شرکا کفایت میکند تا نسبت به رفع اشتباه اقدام صورت پذیرد و هیچ نیازی به اجازه و یا نظر شرکا نیست چون اشتباه اشتباه ثبتی بوده نه اشتباه سهمی یا حقی و بابت افراز قبلاً صورتجلسه ارائه شده و با توافق قبلی و اسناد و مدارک ارائه شده توسط شرکاء سند صادر شده و توافق قبل تا زمانی که فسادی در آن احراز نشود غیر قابل عدول میباشد و در صورت غبن و یا مشکل توسط دادگاه صالحه و حکم دادگاه قابل تغییر و اصلاح میباشد و این نظر بنده استنباط شخصی و حقوقی من از قانون ثبت و قانون مدنی میباشد
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
پلاک ثبتی - توسط behnam277 - ۱ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۵ : ۰۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo مقررات ثبتی حاکم بر ثبت و نقل و انتقال اموال اختصاصی دولت as-eskandari 0 4,553 ۱ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۰ : ۰۵
آخرین ارسال: as-eskandari
  ابطال تصمیم واحد ثبتی rezay50 2 6,902 ۵ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۷ : ۲۳
آخرین ارسال: rezay50
  زمینی که قولنامه ای خریدیم در دفتر اظهار نامه ثبتی به نام شخص دیگر Shahram 2 31,990 ۳۰ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۱ : ۱۵
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان