امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رجوع زوجه به فدیه یاعوض درطلاق توافقی
باسلام سوالی دارم خدمتتان اینکه همسرمن1سال است که از منزلمن رفته ودراین مدت تمام اضهار دعوای که می توانسته بر علیه من دردادگاه مطرح کرده من هم طی این مدت باهر زبانی که عقلم میرسید از ایشان دغوت بعمل آوردم برای زندگی بخاطر اول تنها پسرم که ماحصل زندگی مشترکمان است ودوم بخاطر خودم که زندگیم رادوست داشتم وبه همسر باتمام این بلاهای که بسرآورده علاقه دارم.درضمن بایدبگم که زوجه از نظرسنی 6سال ازمن بزرگتراست واین ازدواج یعنی بامن ازدواج دومشان است ازازدواج اول 1 دختر دارند که آلان 20ساله هستن ونزد پدرشان زندگی میکنند.بله همان طور که عرض کردم ایشان در طول این مدت راضی به برگشتن به زندگی وسازش برای جدای نمی شدن تمام کمال مهریه اش رامیخواست .حالا به یکباره چندروزپیش بعداز 1بگو مگو حاضر شداست که دوقطعه زمینی که من دارم ومرغوبیت چندان ندارد ومن قبل هم بارها به اوپیشنهاد دادبودم رضایت دهد وطلاق توافقی انجام دهیم.حالا سوال من این است؟
باتفاسیری که از همین سایت شما مطلع شدم زوجه میتواند قبل از اتمام عده اش رجوع کند به عوض یا فدیه اش چه باید کرد وآیا راه کاری وجود دارد برای جلو گیری از این سواستفاده.لطفا راهنمابفرماةید.
درضمن جهت اطلاع مهریه 300عددسکه و1سفرحج بود که ایشان 270سکه اقدام کرداست وارزش 2 قطعه زمین حدود30میلیون است.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
رجوع زوجه به فدیه یاعوض درطلاق توافقی - توسط حمید15 - ۶ مرداد ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۰ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رجوع به مابذل در طلاق توافقی hamed- 1 8,608 ۲۶ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۸ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  ایا حق رجوع به مابذل در هبه غیرمعوض قابل اسقاطه؟ hadim 3 6,668 ۲۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۳ : ۰۰
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  درخواست مهريه و دادخواست طلاق زوجه omid110 21 29,052 ۲۸ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۵ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
  تعارض به ارباب رجوع با الفاظ رکیک وضرب و جرح ان kawolla 3 5,644 ۱۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۸ : ۰۷
آخرین ارسال: حکمت
  رجوع از هبه مـــدافـــع عـــدالـــت 2 5,928 ۸ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۳ : ۱۷
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان