امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید اتومبیل چپی بعنوان رنگ نشده
از بابت حسن توجه و دقت نظر شما کمال سپاس و قدردانی را دارم و بیش از پیش تشکر می کنم بابت فعالیتی که در انجمن دارید . درخصوص مورد و فرمایشات جنابعالی البته کاملاً درست است از این جهت که حقوق علمی اعتباری بوده و اختلاف نظر در آن بسیار زیاد است . به عنوان نمونه نظرات دکتر کاتوزیان با دکتر امامی در بیشتر مواقع اختلاف دارد و همچنین فقها هم ساز دیگری می زنند . من حیث المجموع علوم انسانی خاصیت چندگانگی دارد نظیر همین نظریه پردازی ها را در فلسفه و روانشناسی و جامعه شناسی هم داریم . لذا با توجه به اینکه حقوق هم علمی اعتباری و چندگانه است ارائه ی نظری قطعی و کامل و یقینی بدور از عنصر عقلانیت است . در دادگاهها بین دو شعبه ی مجاور نظریه ها و آرا متفاوت است و حتی بین خود مدیر دفترها هم به همین ترتیب هرکدام به نحوی عمل می کند هر کدام برای خودش یک رییس تمام عیار است . بر همین مبنا باید بگویم بله البته نمی توان بصورت قطعی اظهار نظر کرد منتهی ما سعی می کنیم نزدیک ترین پاسخ را از نظر استدلال حقوقی و متن قانون ارائه کنیم و اینکه ممکن است در دادگاه به نحو دیگری عمل شود محل نظر ما نیست چه آنکه اصل قانون و استدلال بر پایه ی آن است . به هرحال امیدوارم تلاش ما را به فال نیک بگیرید .
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
خرید اتومبیل چپی بعنوان رنگ نشده - توسط arashbakh51 - ۱ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۳ : ۱۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خرید یک ملک با صلح نامه یا مبایعنامه؟ محمد رضایی 2 3,643 ۷ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۴ : ۱۴
آخرین ارسال: محمد رضایی
  خرید قولنامه با سند عادی محمد رضایی 6 6,396 ۷ آبان ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۹ : ۱۵
آخرین ارسال: محمد رضایی
  فسخ قرار داد خرید ملک mg_mahyar 3 5,967 ۲۴ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: baleshto
  مراحل خرید سهم الارث یکی از وراث در حالتی که ملک سند ندارد mps 2 6,089 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  راهنمایی فوری راجع به خرید ملک محمد لي 1 5,180 ۲۵ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۱ : ۱۸
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان