امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتیاج به مشاوره در مورد موضوع ساده اما فوری
(۳۱ مرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۵ : ۰۵)mhzmhz نوشته است:
با سلام
یه مشکلی برای بنده ایجاد شده می خواستم نظر شما رو بدونم این جریان مربوط به 5 سال پیش میشه در زمانی که من دانشجو بودم و روزی پسر خاله یکی از هم خونه ایی هام اومد خونه و من به شوخی با ایشون کشتی گرفتم پای ایشون پیچ خورد و ابراز ناراحتی کرد من به اتفاق دوست دیگرم بلافاصله ایشون رو به بیمارستان شهر بردیم که از پای ایشون عکس گرفته شد و دکتر ابراز کرد که مشکلی نیست و با استراحت حل میشه و احتمالا کشیدگی زرد پیه بعد از اون ماجرا چند روزی لنگ می زد و بعد به ظاهر یا کامل خوب شد طوری که می دوید راه می رفت و حتی بعدش با ما فوتبال هم بازی می کردفقط می گفت گاهی اوقات زانوی من در میره .
این ماجرا گذشت تا بنده فارغ التحصیل شدم و خدمت رفتم .... تا با من قطع رابطه کرد سر یه شوخیه تلفنی تا این آواخر که بعد از 5 سال به من زنگ زده که من پس فردا میخام برم عمل پول عملو بده که مادرم داره جور تو رو میکشه و میخاد طلاهاشو بفروشه و تو پای منو اینطوری کردی و اگه ندی من شکایت می کنم و از این حرفا با توجه به اینکه خوب شدن ایشون رو خیلی ها به چشم دیدن و بعد از اون ماجرا دیگه حرفی از پاهاش نزده تا الان فکر می کنم قصد داره از من پول زور بگیره که بنده هم گفتم من پولی ندارم و شما اقدام به شکایت کن و بنده میام جواب میدم میخاستم بدونم در صورت شکایت چی پیش میاد و آیا من متهم هستم و باید دیه پرداخت کنم یا نه .... و آیا نیاز هست در صورت شکایت وکیل بگیرم ؟
با توجه به اینکه هیچی معلوم نیست حالا شاید از اون موقع تا به حال هم پرونده سازی هم کرده باشه نمیدونم و شاید هم اتفاق دیگه ایی برای پاش افتاده و میخاد از آب گلالود ماهی بگیره خدا عالمه ....
این نکته رو هم بگم که تنها شاهد ماجرای اتفاق دوست دیگر بنده و پسرخاله ایشونه که به نظرم شهادتش(در صورت این کار) زیاد به نفعش نباشه لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید .ممنون .UndecidedUndecidedUndecided
کسی نیست جواب ما رو بده .... ؟
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
احتیاج به مشاوره در مورد موضوع ساده اما فوری - توسط mhzmhz - ۳۱ مرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۵ : ۰۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  ابهام رای دیوان عدالت اداری در مورد تحصیل مجدد salirezae 0 5,274 ۱۷ مرداد ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۹ : ۱۹
آخرین ارسال: salirezae
  ابهام در مورد یک پرونده ya30n 1 5,886 ۳ مرداد ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۵ : ۲۰
آخرین ارسال: vakil
  کلاه برداری در یک موضوع pedrammax 4 7,225 ۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  اقامت فردی غیر از مستاجر در مکان مورد اجاره 13881355 1 3,718 ۱۱ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۱ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان