امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن
سلام خانمی هستم که سر ارث با برادرم با مشکل بر خوردم چون ازلحاظ مالی امکان گرفتن وکیل ندارم
خودم از اول شروع کردم
تا امروز که حدود 1 سال میشه رای صادر شد
http://uupload.ir/files/r8i1_screenshot_۲۰۱۹-۰۱-۲۸-۲۰-۴۲-۱۱-1-1-1.png
قاضی پرونده رو مختومه کرده
نمیدونم حالا که سهمم قابل تفسیم نیست
رای به فروش نداده
لطفا دوستان راهنمایی کنید
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط misssanaz - ۸ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۸ : ۲۲
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط حکمت - ۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۱ : ۱۴
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط misssanaz - ۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۴ : ۲۳
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط حکمت - ۱۰ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۲ : ۲۰
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط vakil - ۱۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط misssanaz - ۱۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۶ : ۱۲
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط حکمت - ۱۲ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۰ : ۱۰
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط کامیاب - ۲۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۰ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجازات آسیب رساندن به مال شخصی بنده چیست ؟ peymanan 4 7,285 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  منظور از 3بار اعدام در این گذارش چیست؟ مـــدافـــع عـــدالـــت 2 6,510 ۱۴ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۴ : ۲۲
آخرین ارسال: حکمت
  اظهار نامه چیست؟ حقوق ایران 1 5,776 ۲ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۳ : ۰۶
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان