امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید قولنامه با سند عادی
(۲۶ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۲ : ۱۵)محمد رضایی نوشته است: سلام به دوستان گرامی
من یه خونه رو از پدرم به صورت قول نامه ای خریدم خونه سند سیم سربی داره اما چون قدیمی هست و پایان کار نداره نمیتونم سند قطعی بزنم آیا راهی هست که بشه کارم رو محکم تر کنم ایا میشه این قول نامه عادی رو توی محضر یا دفاتر ثبت اسناد به صورت محضری بنویسم با چندتا محضر صحبت کردم گفتن که ما میتونیم فقط یه تعهد محضری از فروشنده بگیریم ایا این تعهد نامه محضری بعد از مرگ فروشنده اعتبار داره و میتونه ورثه رو مجبور به زدن سند قطعی کنه؟لطفا راهنماییم کنین چون خیلی نگرانم ممنون میشم از همتون

سلام
دوست عزیز بهتر است بروید و مشکل پایانکار را تا پدرتان زنده است حل کنید چرا که پس از فوت ایشان نیز همین مشکل را خواهید داشت . در ضمن اینکه در اداره مالیات احتمالا بتوانید بدون پایانکار مفاصا حساب برای دفترخانه بگیرید .
اما برای اینکه محکم کاری نمایید میتوانید ذیل مبایعه نامه ای دارید امضاء و اثر انگشت همه کسانی که در آینده میتوانند مدعی آن ملک باشند و ورثه محسوب شوند را بگیرید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد رضایی

پیام‌های داخل این موضوع
خرید قولنامه با سند عادی - توسط محمد رضایی - ۲۶ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۲ : ۱۵
RE: خرید قولنامه با سند عادی - توسط محمد رضایی - ۲۸ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۹ : ۰۰
RE: خرید قولنامه با سند عادی - توسط vakil - ۲۸ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۱ : ۰۰
RE: خرید قولنامه با سند عادی - توسط محمد رضایی - ۲۸ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۱ : ۱۴
RE: خرید قولنامه با سند عادی - توسط محمد رضایی - ۲۹ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۱۶
RE: خرید قولنامه با سند عادی - توسط vakil - ۳ آبان ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۷ : ۲۱
RE: خرید قولنامه با سند عادی - توسط محمد رضایی - ۷ آبان ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۹ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خريد قراردادزمين سهم مالكانه ازطريق قولنامه عادي saeed5472 0 1,068 ۲۹ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۹
آخرین ارسال: saeed5472
  سند عادی هبه بیتا 13 22,117 ۲۲ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۳ : ۰۱
آخرین ارسال: vakil
  خرید یک ملک با صلح نامه یا مبایعنامه؟ محمد رضایی 2 3,643 ۷ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۴ : ۱۴
آخرین ارسال: محمد رضایی
  فسخ قرار داد خرید ملک mg_mahyar 3 5,967 ۲۴ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: baleshto
  مراحل خرید سهم الارث یکی از وراث در حالتی که ملک سند ندارد mps 2 6,089 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان