امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتهام توهین
با سلام و تشکر،
سئوالی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید:
چند ماه پیش پدرم با فردی شریک شده و اقدام به تاسیس شرکت و اجاره مغازه نمودند. بعد از گذشت چهار ماه این فرد اقدام به خیانت درامانت نموده و اجناس مغازه را با خود بردند. در حال حاضر پدرم شکایت کیفری خیانت در امانت از ایشان کرده و پرونده در دادگاه در جریان است. در جریان تحقیق افسر کلانتری از محل و همسایگان، ایشان پدر بنده را به اتهام رباخواری مورد توهین قرار دادند و بنده که همره پدرم بودم به ایشان گفتم شما حواست باشه که با این پول میخواهی ببری بچه بزرگ کنی و ... درگیری لفظی بین من و ایشان صورت گرفت که ایشان شروع به فحاشی های ناموسی کرد. بنده به دلیل اینکه موقعیت اجتماعی نسبتا بالایی دارم و نمی خواستم خودم را گرفتار دادگاه و رفت و آمدهای بی پایان بکنم، متاسفانه از ایشان شکایت نکردم! حالا ایشان با پر رویی تمام اقدام به شکایت علیه من کرده و با موضوع توهین برای بنده احضاریه از کلانتری فرستاده اند. سئوال من این است، با توجه به اینکه بنده در این شکایت پدرم از ایشان هیچ نقشی نداشته و به هیچ عنوان در موضوع شرکت نیز ذی نفع نیستم، چگونه می توانم بی گناهی خود را در دادگاه یا کلانتری ثابت کنم؟ ممنون میشم هرچه سریعتر یاریم کنید!
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
اتهام توهین - توسط lazin - ۶ اسفند ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۹ : ۲۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توهین پیامکی sajad564 7 9,966 ۲۰ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۱۷
آخرین ارسال: sajad564
  اتهام کلاه برداری 313SA 7 8,776 ۵ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۷ : ۱۲
آخرین ارسال: کامیاب
  برداشتن یک اتهام در دادگاه تجدید نظر armin125 3 5,818 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۳ : ۰۸
آخرین ارسال: حکمت
  چند مورد عنوان اتهام علیه این همسایه مزاحم وجود دارد؟ om-zaf 11 16,137 ۱۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  عامل تام اتهام arm6628 4 6,959 ۲۶ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۷ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان