امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه مطالبه مهریه زن از شوهر
سلام مجدد.
اقای حکمت من تمام کارها رو برای مهریه و نفقه انجام دادم فقط مونده امضای نهایی که مدیر اون بخش در تعطیلاته.
نمیدونم شوهرم از کجا فهمیده دیروز رفته شکایت عدم تمکین زوجه داده. حالا نمیدونم در دادگاه یا کلانتری. توی این برگه ادرسی چیزی نیست فقط یک مهر زده باعنوان اظهار نامه و دادخواست دادگستری کل استان.
این برگه امروز به در خونه پدرم فرستادن و شوهرم ادعا کرده که من از تاریخ 96/1/2 ترک منزل کرده ام و از ان تاریخ به خانه برنگشته ام. و 48 ساعت بهم مهلت دادن تا به خانه برگردم وگرنه بهم نفقه نمیرسه. همین
اقای حکمت من اصلا ترک خانه نکرده ام. تازه دوهفته پیش رفته بودم خانه پدرم بعد سه ساعت که برگشتیم دیدم شوهرم در را قفل کرده و رفته بیرون چند بار زنگ زدم برنداشت دوباره برگشتم خونه پدرم عصر باز رفتم دیدم نیست به برادر زنگ زدم رفت قفل ساز اورد و قفل در را عوض کرد.
الان من باید چیکار کنم ؟ برم دادخواست دورغ و افترا بدم یا چی؟ من همش خانه بودم دخترم هست شاهده.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
نحوه مطالبه مهریه زن از شوهر - توسط taraneh1370 - ۳ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۵ : ۰۲
RE: نحوه مطالبه مهریه زن از شوهر - توسط هشتگ11 - ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۲ : ۱۵

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دلایل اشتباه بودن مهریه بالا vakil 4 18,838 ۱۱ اسفند ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۴ : ۱۸
آخرین ارسال: shafizadeh
  خلع ید | نحوه طرح دعوی خلع ید | وکیل خلع ید در تهران yaghobilawyer 0 1,010 ۴ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۰۹ : ۰۰
آخرین ارسال: yaghobilawyer
  شرایط پرداخت نکردن مهریه talaunicurn 0 1,409 ۴ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۳
آخرین ارسال: talaunicurn
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  وقتی اقساط مهریه پرداخت نشود faezehda 1 5,137 ۲۱ تير ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان